gathis
Členové_50-
Příspěvky
281 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele gathis
-
Což je většině běžných uživatelů, na kterých se dělá objem prodejů, celkem jedno. Hlavní je ten nápis. Jde o to, jestli za 37 tis najde Prim dost zájemců, aby s vyplatily... Snad jo
-
Líbí se mi, jen se bojím, že vzhledem k ceně osloví zase jen fanoušky, kterých nebude dostatek. Základní Sellita nebo ETA (ta i s 80 hod rezervou chodu) se dá pořídit i o 10-15 tis levněji ve švýcarských hodinkách. Kdo nebude cíleně chytit prim, sáhne tam. Za mě by jim slušela cena těsně pod 30 tis, samozřejmě nevím, za by to ještě bylo rentabilní...
-
Ahoj, zkus chrono24, ideálně si zaškrtni původ EU, ať neřeší DPH a clo. Nabídne např.: Tissot PR 100 10 799 Kč https://www.chrono24.cz/tissot/tissot-mens-t1504171105100-pr-100-tour-de-france-quartz--id39764526.htm?SETLANG=cs_CZ&SETCURR=CZK
-
-
-
Mně se tam líbí i ta podložka, to jsou 60-70 léta jak vyšitý.... Ještě tak je mít v automatu ... Ale moc pěkný
-
-
-
Také koukám po něčem v manuálu, docela přemýšlím o tomto. Titan, tah + nato, Seagull ST19, žádná kopírka ale přiznaná Čína, celý za 300 dolarů + nějaký poplatky. Máte zkušenosti? Je to blbost? https://www.boderry.com/products/voyager-titanium-chronograph-field-watch-cream-bracelet
-
-
Modrá určitě ne, nejvíc se mi líbí žlutá. Další volba červená.
-
Vlastně nevím kdo to vytvořil, asi místní umělecky založený sedlák. Má tady v okolí víc výtvorů. Lokace kousek od Slaného, mezi Studeněvsí a Tuřany
-
Hledal jsem to, ale nenašel, ale hádal bych spíš jen vnitřní... Na hodinkách to poznat neumím, je na to nějaký jednoduchý fígl? Odečíst čas není nikdy problém, ale při focení venku odráží oblohu...
-
Moc pěkný! Hamilton už se naučil dělat lumi, nebo je čerstvě nasvícená a jinak je to klasika Hamilton, tzn. spíš slabší?
-
Tak jsem v rámci volného času přes Vánoce vytiskl stojan na hodinky. Na lehká Casia ok, těžší hodinky na tahu sklouzávaji dolů, zkusím na to nalepit nějakou gumu. Jinak je stojánek překvapivě stabilní, bál jsem se že se bude ohýbat, ale drží dobře. Pro doplnění nejsem autorem modelu.
-
-
Čtyřletý výběr? Mám to s tím rozhodováním podobně Jsou parádní, gratuluji
-
Taky jsem chtěl fieldy, nevěděl jsem které přesně a měl dle netu rozpětí od Hamilton khaki field mechanical až po Tudor Ranger. No a vyrazil to zkouknout naživo. A říkal si, že vezmu ty Hamiltony co vypadají na fotkách super, ušetřím a přitom splním zadání a budu šťastný. Ale chyba. Wau efekt se nekonal, to co vypadá na fotce skvěle mě těžce zklamalo a hned jsem věděl, že když bych Hamiltony koupil, na ruce téměř nebudu. Vzal jsem to do Carolina, zkusil Rangery a nechal se napsat do pořadníku. Proč to píšu....Třeba tě Hamiltony osloví, možná ne. Ale zkus je, jinak nebudeš vědět. Ale po této zkušenosti bych nic nebral naslepo.
