Jump to content

Delapancha

Member_50
 • Posts

  332
 • Joined

 • Last visited

About Delapancha

 • Birthday 10/17/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, ostatní Japonci a co mě zaujme

Recent Profile Visitors

1,700 profile views

Delapancha's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ta hrnečekova metoda horkou vodou funguje si myslím právě na obyčejné tuhé "gumy" jaké jsou třeba k seiko skx. Na silicon, který nemá "paměť" to asi nepůjde. Měl by byt tvárny sám osobě.
 2. Už 50 hodín u 6R15 byl komfort, těch 70 musi být lahoda, hlavně pro promiskuity, když hodinky točíš.
 3. Navíc pozice korunky na 4ce býval jeden s aspektů rady pět, ne?
 4. Delapancha

  SEIKO 5

  S něma ne, ale měl sem jiné seiko s 100m a plaval s nimi i v moři a pohoda, žádné následky. Navíc u těch skx-pětek je korunka přece jen krytá, chráněná, tak si myslím že je i málo pravděpodobné, že by došlo k jejímu nechtěnému vytažení.
 5. Delapancha

  Vintage seiko

  U některých AM skel speciálně na bullhead (pasuje tuším i na kakume a ufo či další) mi přijde, že není úplně shodné s origo. Jde o hranu či vnitřní rádius po obvodu . Sklo působí více zaoblené a nemá tak zretelnou krajní hranu. Může to pak kazit dojem.
 6. Delapancha

  Vintage seiko

  Jak píše kolega výše. Kdyz je víc poškrábáné, tak vodním smirkem, tak 1500 2000 zrnitost a pak doleštit. Mě se na to osvědčil polywatch, může být i sitol, leštěnka a dá se použít i zubní pasta.
 7. To s tím odborníkem dost přeháníš. A ta tvoje fotka se mi líbí.
 8. @hardslimer no vidíš to, pěkná fotka.
 9. Delapancha

  SEIKO 5

  Mě se ty petkovy skxka líbí a myslím si že je to i dobrý prodejní krok. Člověk si musí odmyslet svět chronomagoru a uvažovat i jako hodinkově nepolibeny. Varianty s kterých si vybere každý. Rozhodně lepší tohle, než fashion hrůzy.
 10. Delapancha

  Vintage seiko

  @Gombo sklíčko je specifické řekl bych svým tvarem.
 11. Tak to je hotová recenze S tou sponou, to si vybavuju i u sarxu, odstává, sice nezadrhava o rukávy, ale člověk má tendenci ji docvakavat. Kyklop už mi vůbec nevadí, to před časem bych to nepřešel. No zní to dobře, mám o čem přemýšlet. Díky a ať dobře slouží.
 12. Můžu poprosit první dojmy? Zpracování, tah, slicovani, pocity a tak? Pokukuju po každodenních a tyhle alpinisty jsou jedny v širším hledáčku. Díky
×
×
 • Create New...