Jump to content

Delapancha

Member_50
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

About Delapancha

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 10/17/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, ostatní Japonci a co mě zaujme

Recent Profile Visitors

1,551 profile views
 1. Už 50 hodín u 6R15 byl komfort, těch 70 musi být lahoda, hlavně pro promiskuity, když hodinky točíš.
 2. Taky to beru jako módu a nejsem proti tomu. Jen kdybych si měl vybrat, tak spíš plné. Ta vizuální kontrola budiž: "Rotor rotuje, setrvacka setrva."
 3. No mě tohle odhalování strojků u běžných modelů přijde takové fádní. Dřív to bylo fajn. Poslední dobou bych spíš preferoval plné dynko, které by mohlo být i o desetinu nižší . Ono na těchto základních strojcích není nic extra zajímavého ke koukání. Ale nepostiženého to může zaujmout.
 4. Já bych zkus si zvyknout. Ale záleží co preferujes. Já mám radši menší hodinky, teď nosím s průměrem asi 36 a pohoda. A řemen bych vybral nějaký pěkně hnědý. Na tvé fotce ten úplně v pravo a nebo úplně vlevo. A galerie je fajna.
 5. Delapancha

  SEIKO 5

  Souhlasím
 6. Navíc pozice korunky na 4ce býval jeden s aspektů rady pět, ne?
 7. Delapancha

  SEIKO 5

  S něma ne, ale měl sem jiné seiko s 100m a plaval s nimi i v moři a pohoda, žádné následky. Navíc u těch skx-pětek je korunka přece jen krytá, chráněná, tak si myslím že je i málo pravděpodobné, že by došlo k jejímu nechtěnému vytažení.
 8. Delapancha

  Vintage seiko

  U některých AM skel speciálně na bullhead (pasuje tuším i na kakume a ufo či další) mi přijde, že není úplně shodné s origo. Jde o hranu či vnitřní rádius po obvodu . Sklo působí více zaoblené a nemá tak zretelnou krajní hranu. Může to pak kazit dojem.
 9. Delapancha

  Vintage seiko

  Jak píše kolega výše. Kdyz je víc poškrábáné, tak vodním smirkem, tak 1500 2000 zrnitost a pak doleštit. Mě se na to osvědčil polywatch, může být i sitol, leštěnka a dá se použít i zubní pasta.
 10. To s tím odborníkem dost přeháníš. A ta tvoje fotka se mi líbí.
 11. @hardslimer no vidíš to, pěkná fotka.
 12. Delapancha

  SEIKO 5

  Mě se ty petkovy skxka líbí a myslím si že je to i dobrý prodejní krok. Člověk si musí odmyslet svět chronomagoru a uvažovat i jako hodinkově nepolibeny. Varianty s kterých si vybere každý. Rozhodně lepší tohle, než fashion hrůzy.
 13. Delapancha

  Vintage seiko

  @Gombo sklíčko je specifické řekl bych svým tvarem.
×
×
 • Create New...