Jump to content

Fade

Member_50
 • Content Count

  1,278
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Fade

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Omega, Seiko

Recent Profile Visitors

3,457 profile views
 1. Uffff, už tak střídám řemeny s nato a origo Speedmaster tahem. K tomu 1171 od US a flat link a mám tři kovové tahy. To bych nedělal nic jiného
 2. Já pořád přemýšlím který objednat. Pořád nevím jestli tento nebo 1171, což je klasika. Nemáš ještě nějaké fotky nebo video? Určitě by se to sem hodilo.
 3. To je Uncle Seiko, ne? Pokud ano, co na něj říkáš?
 4. Taky po něm koukám! Jakou délku jsi koupil? Pořád uvažuji jak dlouhý koupit. Mám zápěstí 17cm a raději bych vzal ten delší, ale bojím se, aby šel zkrátit na 17cm a já nemusel mít tah v půlce regulace spony.
 5. Už jsem to včera dával na FB, ale hodím to i sem.
 6. Up. Možná i 11 Pro, ale to by asi musela být nějaká super cena.
 7. Nazdar. Nemám v tom sice moc jasno a váhám, ale rád bych koupil iPhone XS abych zjistil, jestli je iOS pro mě.
 8. Ty první jsou parádní. Ty druhé jsou už dost přes čáru, řekl bych.
 9. Tak to mě dost zajímá! Udělej z toho report, prosím. Já jsem se taky trošku chystal to samé udělat s mými SKX009. Návody na YT pomocí kafe a bělidla
 10. Tvl, to je bomba! Z čeho je ten cifr?
 11. Já jsem pro SKX. Mám je už nevím jak dlouho a střídám je se Seamastery, Moony a Dynamic. Stejně pokaždé, co je hodím na ruku po delší době, mám ten pitomý úsměv jako když jsem si je na začátku koupil. Naprosto super hodinky. Hacking je škoda, ale k nim to patří. Navíc, mají pseudohacking, takže pohoda. Jsou to legendy stejně velké jako Seamastery.
 12. Fade

  Rolex - pokles hodnoty

  Ejhle, po 10 měsících Úžasné, jak to tady vyznívá, jako by to bylo okamžitě a vlastně v pohodě
 13. Fade

  Rolex - pokles hodnoty

  Vykašli se Rolex, kup si nové keramické Seamastery a buď vysmátý jak lečo + za zbytek si zajeď na super dovolenou. Rolex jsou fajn, ale musíš zkousnout, že z tebe AD dělají kkta a jen čekáš, jestli se smilují a uráčí vzít si od tebe takové prachy. Nebo si za ty prachy kup Seamastery + Moony a uvidíš jak budeš nadšený a můžeš střídat.
×
×
 • Create New...