Jump to content

Fade

Member_50
 • Content Count

  1,283
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Fade

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Omega, Seiko

Recent Profile Visitors

3,641 profile views
 1. Zdravím. Potřebuji něco pro mamku a došel jsem k iPhone X nebo XS. Případně bych zvážil i XR nebo jiný s Face ID. Jde mi o dobrý stav a žádné neoriginální díly nebo zásahy. Díky za případné nabídky.
 2. Dnes jsem zahlédl na YT. Matásek a pokud mě oči neklamou, Oris Sixty-Five.
 3. Po servisu! Jdou neuvěřitelně přesně a jsou skvělé. I když lehce přemýšlím o výměně za SMPc, protože jsem vůl :D
 4. Uffff, už tak střídám řemeny s nato a origo Speedmaster tahem. K tomu 1171 od US a flat link a mám tři kovové tahy. To bych nedělal nic jiného
 5. Já pořád přemýšlím který objednat. Pořád nevím jestli tento nebo 1171, což je klasika. Nemáš ještě nějaké fotky nebo video? Určitě by se to sem hodilo.
 6. To je Uncle Seiko, ne? Pokud ano, co na něj říkáš?
 7. Taky po něm koukám! Jakou délku jsi koupil? Pořád uvažuji jak dlouhý koupit. Mám zápěstí 17cm a raději bych vzal ten delší, ale bojím se, aby šel zkrátit na 17cm a já nemusel mít tah v půlce regulace spony.
 8. Už jsem to včera dával na FB, ale hodím to i sem.
 9. Ty první jsou parádní. Ty druhé jsou už dost přes čáru, řekl bych.
 10. Tak to mě dost zajímá! Udělej z toho report, prosím. Já jsem se taky trošku chystal to samé udělat s mými SKX009. Návody na YT pomocí kafe a bělidla
 11. Tvl, to je bomba! Z čeho je ten cifr?
 12. Já jsem pro SKX. Mám je už nevím jak dlouho a střídám je se Seamastery, Moony a Dynamic. Stejně pokaždé, co je hodím na ruku po delší době, mám ten pitomý úsměv jako když jsem si je na začátku koupil. Naprosto super hodinky. Hacking je škoda, ale k nim to patří. Navíc, mají pseudohacking, takže pohoda. Jsou to legendy stejně velké jako Seamastery.
×
×
 • Create New...