LSN
Členové-
Příspěvky
30 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele LSN
-
-
Bych připlatil litr a koupil xm4 od Sony.
-
Tefal Optigrill
-
-
Díky tomuto vláknu sem objevil Ingredients, sem zvědavej na ty vaše doporučené vůně..
-
Trikoloru nosím jen na Traserech. K tomuhle se nehodí.
-
Kolčavka je hrozná od té doby co je místo ní Kilián.. To už raději na Vysočanský hospodu Na Radnici s klasickou Plzní a nebo vyjet na Prosek jednu zastávku busem a zajít do Beznoska..
-
Já mám Scotta s Bosch motorem a fakt bych čínu nechtěl.
-
To se neprodává
- 129 odpovědí
-
- traser
- limitovaná edice
-
(a 1 další)
Označen s:
-
Ten silikon vypadá dobře, můžu poprosit link?
- 129 odpovědí
-
- traser
- limitovaná edice
-
(a 1 další)
Označen s:
-
Nechodí jako vzdy.
- 129 odpovědí
-
- traser
- limitovaná edice
-
(a 1 další)
Označen s:
-
Jsou parádní. Díky Jirko.
- 129 odpovědí
-
- traser
- limitovaná edice
-
(a 1 další)
Označen s:
-
Jsou parádní, už se na ně těším.
- 129 odpovědí
-
- traser
- limitovaná edice
-
(a 1 další)
Označen s:
-
Koukám, ze hrdinové jsou všude
-
Co nějaké místo v Praze, kde mají super espresso a da se tam zaparkovat.. díky
