Přejít na obsah

LSN

Členové
  • Příspěvky

    30
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele LSN

  1. Ježíšek mi přinesl..
  2. Bych připlatil litr a koupil xm4 od Sony.
  3. LSN

    SWATCH

    Dneska. Vyzkoušeno i placení Swatchpay a super.
  4. Díky tomuto vláknu sem objevil Ingredients, sem zvědavej na ty vaše doporučené vůně..
  5. Speedy jak jinak..
  6. Trikoloru nosím jen na Traserech. K tomuhle se nehodí.
  7. LSN

    BIKE

    A co 5.10?
  8. LSN

    HUMOR

    A? Co je na tom vtipného?
  9. Kolčavka je hrozná od té doby co je místo ní Kilián.. To už raději na Vysočanský hospodu Na Radnici s klasickou Plzní a nebo vyjet na Prosek jednu zastávku busem a zajít do Beznoska..
  10. Já mám Scotta s Bosch motorem a fakt bych čínu nechtěl.
  11. Speedy..
  12. To se neprodává
  13. Ten silikon vypadá dobře, můžu poprosit link?
  14. Nechodí jako vzdy.
  15. Jsou parádní. Díky Jirko.
  16. Jsou parádní, už se na ně těším.
  17. Koukám, ze hrdinové jsou všude
  18. Co nějaké místo v Praze, kde mají super espresso a da se tam zaparkovat.. díky
×
×
  • Vytvořit...