Jump to content

TOMX76

Member_50
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TOMX76

 1. TOMX76

  Time Trade

  Kupoval jsem svoje Aquis přes Chrono 24 u obchodníka v Německu. Zhruba po roce přestaly natahovat. Nafotil jsem doklad plus "kartičku" a po jednom vzajemném emailu poslal balíčkem do Time Trade. Do měsíce byly hodinky v rámci záruky opravené a zpátky včetne dokladu. Takže za mě OK a palec nahoru.
 2. klid hoši.... :-) fakt už je asi hotovo a psal jsem do helveti. tyhle splňují v podstatě vše co si máma přála a bylo v zadání. http://www.helveti.cz/citizen-fe6040-59a díky za pomoc všem a "slunce v duši" v novém roce
 3. viz víše... nechce se starat, hodinky o více méně je nenosí o víkendu a otravovat jí navíc "krámem" vrtičem fakt nemá smysl prostě je nechce a jak už bylo psáno výše, pro většinovou populaci jsou mechaniky otrava.... a že mají duši je náš místní chronoblud kterým si omlouváme utrácení peněz za hezké (pro nás) hračky :-)
 4. zdravím a díky za tipy... asi je rozhodnuto a v podstatě vše splňují a dokonce se líbí :-) http://www.helveti.cz/citizen-fe6040-59a Někdo tady dokonce snad z helveti funguje tuším, ne? P.S. mám dvoje atomaty a nějaké quartzky včetně solaru ale "babi a děda" se nechtějí starat a hodinky třeba o víkendu na chlaupě leží na polici.
 5. Diky... zatim se nejvice blizi pozadovanemu nektere ty Citizenky
 6. mam ty Oris Aquis date a jsem po cca roce stale spokojenej. stridam dva origo kaucuky cerna/oranzova... tah mi nesednul. takze grartuluju
 7. zdravím a prosím o rozšíření obzoru. hodinky pro mámu k 60 quartz, solar (Eco Drive) a podobné "čistý" jednoduchý cifr velikost kolem 35mm (má 30mm Certiny a chce větší) vzhledem k velikosti možná i jednoduché pánské bez "okras"? ocel tah barva stříbrná (ani bicolor) spíš "hodinkové" značky (pro můj klid) cena se točí kolem 10000Kč díky za nápady T.
 8. heh.. mam hodinky rad, vlastnim jak automaty oris, quartz seiko a certina, tak digi suunto a garmin, ale musim rict ze presnost je mi tak nejak plus minus par minutek celkem jedno :-)
 9. Vikend na Morave Moje vikendovky a tchanovo auto... fajn
 10. Dostaly nový řemínek, i když vedle Oris Aquis se na ruku dostanou jen sporadicky. Jsem nakonec rád že jsem nešel zatím do dražších pilotek.
 11. Pořád mě baví. Přemýšlím o origo oranžové gumě na léto.
 12. já kupoval pár kůží tady https://www.watchgecko.com/leather-watch-straps
 13. TOMX76

  CERTINA OWNERS CLUB

  šlo to přes Koskom , ale trvalo přes dva měsíce a s přeleštěním něco málo přes 3000Kč
 14. TOMX76

  CERTINA OWNERS CLUB

  po 10 letetech služby jsem jim dopřál novou lunetu a přeleštění.
 15. po 10 letetech služby jsem jim dopřál novou lunetu a přeleštění. uvidíme jak často se dostanou na ruku vedle Oris Aquis.
 16. Vcera dorazily lene pilotky, tak zkousim co jestli si k sibe najdeme cestu a pujdu casem do "lepsich"
 17. tuším 44mm bez korunky, ruku mám cca 19,5cm
 18. Chtěl jsem k potápkám Oris Aquis zkusit pilotky.. Šel jsem levnou cestou Geckota. Včera ráno platba a dneska po poledni je DHL dovezlo 150? komplet Vypadají solidně.
×
×
 • Create New...