Jump to content

xprcz01

Member_50
 • Posts

  262
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xprcz01

 1. Obchod proběhl naprosto v pořádku, vše proběhlo dle dohody. Děkuji a vřele doporučuji.
 2. Komunikace i blesková platba na podtrženou jedničku. Doporučuji a ještě jednou děkuji.
 3. Je mi ctí založit toto vlákno Vilémovi, se kterým byla opravdu radost realizovat obchod. Z jeho strany proběhla naprosto ukázová komunikace a současně po rychlé vzájemné dohodě blesková platba. Z mé strany má stoprocentní doporučení a těším se třeba někdy na další společné obchody.
 4. Rychlá, bezproblémová a přijemná komunikace. Na tomhle fóru se ještě pořád najdou správní chlapi. Díky Jirkovi za moc fajn obchod a rozhodně má mé doporučení.
 5. Já si klidně taky počkám po Novém roce, hlavně žádný stres vůči mistrovi.
 6. Moc děkuji Mirkovi za příjemný a pohodový obchod. Vše proběhlo bleskově a na jedničku! Stoprocentně doporučuji a těším se třeba zase někdy příště.
 7. Gumu na nove bondovky jsem vcetne trnovky kupoval cca pred dvema mesici u Dusaka a cena byla: cerna guma 7500 Kc, trnovka 1500 Kc.
 8. Děkuji Rasťovi za rychlou, příjemnou a bezproblémovou domluvu. Stoprocentně doporučuji a těším se, že třeba někdy v budoucnu bude opět příležitost spolu něco vymyslet.
 9. Děkuji za realizovaný obchod i příjemné setkání. Vše proběhlo v naprostém pořádku, z mé strany stoprocentní doporučení.
 10. Vše v naprostém pořádku, stoprocentně doporučuji a ještě jednou děkuji.
 11. I ty ATčka sedí perfektně. Ta modrá má prostě něco do sebe...
 12. Musím Jakubovi a Pražskému hodinářství složit poklonu a poděkovat za skvělou práci v souvislosti se servisem a profi přeleštěním mých modrých Omega Seamaster Aqua Terra s coaxialem 8500. Hodinky vypadají jako nové a jedou neskutečně přesně. Ještě jednou velké díky!
 13. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Moc děkuji a stoprocentně doporučuji.
 14. Vše naprosto v pohodě a přesně dle domluvy. Moc děkuji a stoprocentně doporučuji.
 15. Naprosto perfektní obchod, balíček skvěle zabalený, vše proběhlo bleskově. Ještě jednou moc děkuji a stoprocentně doporučuji.
 16. Tak ty modré jsou vážně dokonalé. Rád zkouknu naživo.
 17. Vše v naprostém pořádku. Jak jsme se dohodli, tak to proběhlo. Ještě jednou děkuji a stoprocentně doporučuji.
 18. Naprosto úchvatný výsledek. Tohle bych si nechal líbit!
 19. Je mi ctí založit hodnotící vlákno členu SOD, se kterým jsem mohl uskutečnit v těchto dnech obchod. Vše bylo v naprostém pořádku. To, co jsme si dohodli, bydlo stoprocentně dodrženo, navíc doplněno bleskovou platbou ještě před naším setkáním. Děkuji a doporučuji!
 20. Již druhý společný obchod a opět vše na podtrženou jedničku s hvězdičkou :-) Moc děkuji a stoprocentně doporučuji.
 21. Vše v naprostém pořádku, bezproblémová a rychlá komunikace. Stoprocentní doporučení z mé strany. Ještě jednou děkuji.
×
×
 • Create New...