Jump to content

clious

Member_50
 • Content Count

  84
 • Joined

About clious

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 03/12/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  SY

Recent Profile Visitors

1,422 profile views
 1. Výborná komunikace i domluva. Za sebe doporučuji a ještě jednou děkuji.
 2. Díky za fajn obchod a za sebe doporučuji. Ještě jednou díky
 3. Dokud jsem nahoře (snad to nebude bráno jako UP). Odběr Svitavy, popřípadě jsem dle domluvy schopen se někam přiblížit.
 4. Nabízím na prodej Schaumburg Watch SteamPunk. Hodinky byly zakoupeny, jako úplně nové a záruka beží od 30.8.2019 viz. záruční karta. Je k nim kompletní prodejní balení: papírová krabice, kožený box a garanční brožura. Chvíli po koupi, byly hodinky u výrobce na přepatinaci kroužku, který je okolo skla - vrstva se mě zdála nesouměrná a výrobce to bez problému opravil. Teď je vše OK a uvádím to jen pro jistotu Na ruce jsem je měl jen asi 5x, jinak byly nevyužité v boxu. Originální řemínek nebyl nikdy použitý, kromě spony a hodinky byly celou dobu na jiném řemenu, který si nechávám. Půjčil jsem si z něj pouze sponu zapínání, která je opět na původním řemenu. Stav bych zhodnotil na 98%. Sklo je čisté a na pouzdře jsem nic nenašel. Na lesklém okraji dýnka jsem našel pouze malou vlásečnici, ale nepodařilo se ji vyfotit. Další foto není problé na vyžádání zaslat. Zde nějaké info od výrobce: U této série se nepoužívá žádná barva. Všechny patentované odstíny jsou vyráběny ručně v procesu ohřevu a stárnutí. Pouzdro hodinek může časem patinovat. Žádný model této řady není jako druhý. Každý model je jedinečný. Pouzdro: patinované, ocel, 5 atm Průměr pouzdra: 42 mm Ciferník: patinovaný Sklíčko: safírové Stroj: mechanický nátah SW-07.1, vyvážení ETACHRON, spirála, paletová vidlice, Incabloc, 18 000 A / h, most Schaumburger 3/4 Řemínek: kůže, patinovaná (ručně vyráběná Schaumburg Watch) CENA: 27000kč a preferuji spíše osobní odběr.
 5. Děkuji Pavlovi za super obchod. Výborná komunikace i rychlá platba
 6. Super komunikace, ochota i rychlé odeslání. Ještě jednou děkuji za fajn obchod:)
 7. Já jsem si na ně nechal dělat řemen u Zrna
 8. Není to úplně prodej hodinek, ale pobavilo https://obleceni.bazos.cz/inzerat/120876293/zvlastni-setkani-s-panem-ktery-neuznavaasi-nic.php
 9. Za sebe doporučuji. Výborná komunikace, ochota a doručení. Ještě jednou díky:)
 10. Rychlá domluva i zaslání hodinek. Ještě jednou díky:)
 11. Rychlý a bezproblémový obchod. Ještě jednou děkuji:)
 12. Výborná komunikace a neskutečná ochota. Obchod proběhl bez potíží a hodinky už dělají doma radost:) Ještě jednou díky.
 13. Výborná komunikace a neskutečná ochota. Hodinky perfektně zabalený a rychle odeslaný. Ještě jednou díky za supr obchod:-)
 14. Komunikace, setkání a hodinky, vše perfektní. Ještě jednou děkuji za ochotu a vstřícnost:-)
 15. V pohodě, nebral jsem to ve zlým Počasí je teď hnus a pokud tohle řešíš od rána do večera, tak to ti fakt nezávidím.
×
×
 • Create New...