Jump to content

quino

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

562 profile views

quino's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Ještě mě napadají koaly a ledňáčci. Ty většinou bývají za nižší ceny než lunární série, ale koncept je zachován a do vlaku se dá nastoupit kdykoliv. I když za současných cen bych raději nenastupoval. Vlastně to ani moc nejde, všichni hlásí vyprodáno.
 2. Můžu se zeptat, kde jsi nakupoval?
 3. Ahoj, jezdím na Royalu celé léto a s pevností nemám žádný problém. Na dovolené jsem skládal takřka denně, teď už jen při občasném převozu autem. Zatím jsem velmi spokojen, jen se mi trochu šouply nalepovací nášlapy, když jsem vyjel do terénu za mokra. Konstrukce drží stále stejně a koloběžka jede jako ďábel.
 4. Můžu se zeptat, proč šel ten Oceanus tak brzy z domu? Pořád o nich přemýšlím, ale třeba mi něco uniká. Díky moc.
 5. Já si s tím trochu hrál, ale už je to pár měsíců, tak nevím, s čím vším. Ještě mě napadá firmware. Mám 3.20
 6. Já myslím, že rozdíly budou způsobeny tím, že každý máme jinak nastaveny zkratky.
 7. Právě že jsem zpět ve stopkách. Krátce, dlouze, hned, později, pořád stejné. Každopádně přes dlouhý CTRL to jde.
 8. Ale když podržím CTRL, dostanu se do rychlého menu, ze kterého se dá krátkým stiskem SET dostat na úvodní obrazovku. A stopky pořád běží.
 9. Tak já jsem někde na půl cesty. Když zmáčknu SET déle, dostanu se do menu, kde jednou z položek je aktuální čas. Jakýkoliv další (krátký či dlouhý) stisk tlačítka SET mě vrátí ke stopkám.
 10. To by mělo jít, telefon pak zobrazuje šrafovanou čáru tady a pozici uprostřed.
 11. Já zatím navigoval jen přímo a na výchozí souřadnice. Obojí bylo ve slušné mlze a bylo to fajn. Je ale fakt, že to byla jen taková záloha, jelikož na navigaci (geocaching) jsem zvyklý používat telefon.
 12. Koukám, že inverzní vzhled displeje taky zaujal. Mně se toto rozložení líbí nejvíc. A hlavně může člověk pořád vše nastavit. Fenix neznám a tato personalizace mi stačí.
 13. Pár mých fotek s inverzním vzhledem a na druhé ruce. Zápěstí kolem 17 cm.
×
×
 • Create New...