Jump to content

Piplík

Member_50
 • Posts

  2,128
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Piplík

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

7,847 profile views

Piplík's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Omlouvám se, všem kdo toto vlákno sledovali, ale musel jsem původní inzerát zrušit a napsat jej znovu. Na to se nedalo dívat Prodám původní Igeny s krásně zachovalým modrým ciferníkem, které navíc prošly kompletním servisem strojku u mistra Jeronima a byly koupeny u něj. Původní pouzdro, dýnko, luneta. Nový černý a měkký Elton kaučuk, koupený v roce 2023, nenošený. Jen prodej. Cena včetně pošty k vašim rukám 15.000,-Kč.
 2. Prodám zajímavě barevný model Breitling SuperOcean 42 Orange Limited Edition 2000 kusů, které mi jako jedny z béček učarovaly svou barevností, skvěle čitelným ciferníkem a pouzdrem velikostí 42mm. Lug 20mm. Reference A17364. WR 1500m. Hodinky se ke mě dostaly výměnou a nějakou dobu jsem je nesundal z ruky, jak jsou pohodlné a čitelné. Oranžový armovák, orámování datumového okénka a vteřinovka krásně barevně ladí s leštěnými indexy a ručkami. Jedná se o full set obsahující karty, doklady a krabice. Na SO nasazena originální Breitling guma. Hodinky jsem už tady jednou inzeroval. Teď tomu dávám poslední šanci a pak jdou na CH24. Proto taky cenu nastavují na nejnižší kterou na trhu najdete a nebudu ji už upravovat. Nechám to tady pár týdnů a pak pryč. Cena 42.000,-Kč. Předání Praha nebo pošta. Bez výměn.
 3. Já měl dneska vintage pátek a střídal jsem Zodiac Super Wolf s chronografy Autavia “cínovky”
 4. UPík. Nabídněte cokoliv. Doplatky oboustranně. Tyto Béčka jsou jiné než klasické B. Jen mají u mě teď přednost jiné hodinky, které nosím denně (-: WR1500m (chyba v textu výše)
 5. I ten můj první příspěvek byl odkaz na ty nové remake Benthosy i když s nějakou historií modelu. Jinak vypadají dobře, hodnověrně. Jen si mohli dát práci a dát do nich lepší chrono strojovnu.
 6. Jojo. Chybí jim ta správná chronoručka. Že z ní udělali sekundovku a neuměli k 60.výročí udělat plnohodnotný Benthosy jen ukazuje jak ta novodobá značka ztrácí prestiž, když jen nešikovně kopíruje staré modely a ještě “blbě” Já bych si je určitě nekoupil. Zůstanu u těch 60 let starých
 7. Pěkný článek AQUASTAR BENTHOS. Pro mě srdcovka ️ https://oceanictime.blogspot.com/2023/12/aquastar-benthos-heritage-one-living.html?m=1&fbclid=IwAR0ZqTnR05z-gaHLuIDHMSq1G_UqtNB--5PfZ1ZJVoifSovHA4gMi30F8hU
 8. Tak já už asi 2 měsíce nesundal z ruky praktické baterky 9F jak jsou pohodlné a nemusím nic seřizovat a natahovat (-: Lvíček je nej….
 9. @madmaxx krásné vintážky. Mám rád tento typ pouzdra a TEN BRUS, to je nádhera
 10. Doxy Sub jsou fakt pohodlné hodinky se skvělým pružným tahem. Oranžové Professional 300T ze 70.let jsem málem tento týden koupil, ale nakonec jsem odolal. Takhle tvrdý jsem byl (-:
 11. Jj, jsou to pohodlné univerzální tooly (-: Už je mám taky pěkně odrbané
 12. Letos jsem řešil jiné “projekty” a hodinky trochu ustoupili do pozadí. A na ruce mi nejčastěji dělaly společnost baterky od GS. Ale WR mají slušné, šroubovací korunku taky, pohodlnou GS gumu, pěkný cifr a úžasnou přesnost. Navíc je nemusím natahovat (-: Takže každé ráno sáhnu po GS
×
×
 • Create New...