Jump to content

Piplík

Member_50
 • Content Count

  1,508
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Piplík

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,921 profile views
 1. Díky. A na svůj věk 37 let a svých papírových skoro 200 koní jezdí jako splašený japončík (-.
 2. V nuceném lockdownu už jsem taky najezdil pár stovek kilometrů a to jen v rámci Prahy-Východ (-:) Po zimě jezdí zetko zase jako ďábel (-:
 3. Rozhodl jsem se ze sbírky pustit zachovalý vintážní mechanický chronograf z roku 1964 (56 let staré hodinky) - monopusher Seiko 5719-8990, vyráběný k Olympijským hrám v roce 1964 v Tokyo. Chronograf v nerezovém pouzdře o velikosti 37mm bez korunky, lug 18mm, oboustranně otočná plastová luneta, dýnko s mořským koníkem. Krásný sunburst ciferník s patinou, aplikované leštěné indexy a ručky s plnou lumi dělají z tohoto kusu pěkný celek. Mechanický kalibr 5719 s 21j, vteřinovka nuluje přesně. Přesnost ani rezerva nátahu neměřena. Na hodinkách nový kožený řemen od @habadej. Jen prodej, bez výměn.
 4. UP. Poslední pokus. Nová cena 10.000,-
 5. Dneska s “malým šéfem”
 6. Já si dneska vzal Enicar diver
 7. Tak pánové “potápěči” . Je tady opět 1.den v měsíci! Tentokrát navíc “apríl”. Takže ode mě další pravidelná “potápěčská galerie”. Díky za shlédnutí a navození motivace vytáhnout a vyfotit nějaké diversky z krabice !!!
 8. Piplík

  Vintage seiko

  Bráchové ze šedesátek (-:
 9. Jaro je tady! Suché silnice, ale okres je moc malý na vyjížďky (-: Tak aspoň stopky. Jsou k mání (-:
 10. Taky bych chtěl poděkovat pánům z Onyxu, protože na těchto Holly Grail Seikách odvedli opravdu skvělou práci. Už se těším na další společné projekty Rudo. Díky.
 11. S pouzdrem mých 6138 si v Onyxu museli hodně pohrát a kromě “sluníčkového” brusu úplně slintám právě na skvěle provedených hranách pouzdra a leštěných plochách. Doplňoval se i materiál do pouzdra na uštíplé nožce pouzdra. Prostě totálka a skvělý výsledek nad kterým se kochám každý den. Ruda @ONYX servis hodinek se svým týmem odvádí fakt skvělou renovační práci (-:
×
×
 • Create New...