Jump to content

Piplík

Member_50
 • Content Count

  1,405
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Piplík

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,467 profile views
 1. Prodám krásná modrá Seika SPB053 (62MAS reissue) poháněné automatickým kalibrem 6R15. Kompletní balení, na černé Seiko gumě. K hodinkám přidám nový modrý NATO řemen, aby ladil modrou k nádherném modrému ciferníku a modré lunetě. Tolik odstínů modré jako na těchto hodinkách jste ještě neviděli (-: Vodotěsnost 200m, sklo safír s AR, velikost pouzdra 42x50mm, lug 20mm. Hodinky u mě leží v krabici od doby co jsem je tady na fóru pořídil od váženého člena. Pěkný stav. 13.300,-Kč včetně pojištěné pošty po ČR.
 2. Dneska na výletě se starými mudmastery. Bahna bylo po oblevě celkem dost (-:
 3. Titan se SAN Mai na nedělní procházce (-:
 4. Taky se už strašně těším až na jaře otevřu targu u zetka. Jen ty Seiko chronografy z roku 1984 jsem si ještě nedokázal vybrat (-:
 5. Taky už v kanclu stříhám metr.
 6. Prodáno. Děkuji chronomagu za prostor inzerovat zde a kupujícímu za rychlý obchod.
 7. Nikdo nechce opravdu pěkný projekt s dobrým základem. Strojovna je super. Jak jsem psal hodinky jsou normálně nositelné - jsou funkční, s řemínkem. nová a poslední cena 5.000,- včetně pošty po ČR
 8. @VojtaB pocitově jsou pro mě ty moje landmastery menší než tuňáky co jsem měl (třeba Emperory nebo Golden Tuny). Hlavně jsou lehčí (-:) Ale “záleží na vkusu každého soudruha”
 9. @EpsteinBarr ano napsal jsi to správně. V “normálním” ano, ale u chronopacienta nevím .... (-:
 10. @EpsteinBarr věděl jsem do čeho jdu. Měl jsem ocelové 029 a rok jsem je nesundal z ruky. Pak jsem je nesmyslně prodal a řekl si, že když je budu chtít znovu, tak jen v titanu. I hmotnost mi vyhovuje. Nejsou zase tak lehké. Kupodivu se mi zdají ty titanové landmastery SBDB015 lehčí a přitom to jsou větší baga (-:
 11. Jsem rád, že jsem Dana "ukecal" a zrovna se mu to i hodilo. Teď bude na ruce na střídačku jen "silné jarní SD combo" Landmaster&GS Diver
 12. Prodáno. Děkuji Bertovi za prostor a kupujícímu za rychlý obchod.
×
×
 • Create New...