Jump to content

Piplík

Member_50
 • Posts

  1,870
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,120 profile views

Piplík's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Piplík

  Tudor North Flag

  Musím říct, že po pár týdnech nošení jsem z nich nadšený. Mě osobně na ruce perfektně padnou, jsou pohodlné a vůbec ne vysoké. Baví mě na nich ty plastické indexy. A žlutá vteřinovka.
 2. Prodám značkový box na 8 hodinek DULWICH DESIGN. Box je používaný, ale velmi zachovalý. Je použitelný i na větší hodinky. Kombinace karbonu a semiše. Původní cena byla nad 150€ co si pamatuji. Prodám za 1.150,- včetně zásilkovny.
 3. To jako že jsou na CH24 za dobré peníze? Ještě jsem je tam nenašel (-:
 4. UP. Cena 850,- včetně zásilkovny výška pro hodinky je v pohodě 20-23 mm, průměr díry pro pouzdro je 55 mm. Pro ukázku fotky s vloženými hodinkami rozměrů 37-42 mm
 5. Máš pravdu, že u tohoto modelu ten cifr má praskliny dost často. Proto se tuto referenci bojím koupit jen podle fotek, protože sklíčko to zkresluje a kupuješ zajíce v pytli. Ale jsou to úžasné divery. Ale i ten spider ciferník má něco do sebe.
 6. Krásné stodvacítky (-: se zachovalým cifrem
 7. Dneska zasloužené pivko po 25 km na koloběžce a s marinemastery. Svítily na ruce krásně. Jsou to prostě sportovní hodinky (-:
 8. UP. Nejnižší cena co tady nabídnu. 5.200,- včetně zásilkovny
 9. Vláďa je fajn parťák na pokec o hodinkách. Obchod rychlý, vypichuji velkou spolehlivost a profesionalitu. Všem mohu jen doporučit. Děkuji za obchod.
 10. Piplík

  Tudor North Flag

  Žlutá je dobrá ….
×
×
 • Create New...