Jump to content

Piplík

Member_50
 • Posts

  2,232
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

8,501 profile views

Piplík's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

9

Reputation

 1. Ahoj, vyměnil bych moje PAM00380 Radiomir s OPII s rezervou chodu 56 hodin, full box (bez karty), dva řemeny za pěkné HEUER Autávky, Skippery, Regatty nebo nějaké vintage Seamastery či Speedmastery (Mark III, IV), Flightmastery. Vzájemné doplatky. Díky za nabídku.
 2. Moje AQUASTAR rodinka se aktuálně rozrostla o elegantní yachtimery AQUASTAR REGATE ref. 675183, první série s kalibrem FELSA 4000N s flyback odpočítávacím pětiminutovým chronometrem. Frekvence strojku 18.000 A/h, rezerva chodu 44 hodin, incabloc. Velikost pouzdra je nositelných 37mm, šroubovací korunka i signované dýnko. Jsou to jedny z prvních jachtařských stopek, které se začaly používat na hodinkách. Tato funkce byla prvně použita a patentována v roce 1961 společností JeanRichard SA právě na Aquastar Regate modelu. Tyto hodinky se prodávaly i pod jinými brandy s odlišnými ciferníky - Pirelli Regate, Duward, Lorenz nebo Heuer. Aquastar Regate sice nejsou divery, ale protože i tady v galeriích najdete fotky potápěčů a jachtařů (tak nějak jsem ty dvě vlákna diverů a yachtimerů polehoučku spojil), dovolil jsem si tuto novou radost k mým potápěčským Aquastarům presentovat zde (-: Aspoň pár fotek a dobových prospektů ️
 3. Gratuluji Krásný kousek. Tyhlety soudkovité vintage pouzdra speedmasterů se mi moc líbí.
 4. . Gekoni bydlí v Iveco Daily Michale (-:
 5. Víkend v Rakousku za lezením na Hohewand. Kemp pro nenáročné na farmě pod skalami u přistávačky paraglidistů.
 6. Víkendová projížďka s “modráskem”
 7. Ahoj. Kdyby se někomu zmenšilo zápěstí a chtěl prodat svoje velké 47mm třídenní PAM00372, zvažuji jejich pořízení, ale zatím jsem nenarazil na dobrou nabídku. Děkuji.
 8. Ne jenom Omega brus (-: Už mám doma i 2xAquastar brus (třetí je v procesu) a netrpělivě čekám jak se povedou Autávky (-: V Onyxu jsou na renovace pouzder a speciálně na paprskový brus prostě machři !
 9. Stačí se podívat do inzerce
 10. Dneska poprvé na krásném rifláku od Jirky
 11. Rychlý obchod. Já jako prodávající hodinek. Vše proběhlo v jednotkách minut až hodin. Rozhodnutí, platba a odeslání. Skvělá komunikace s kolegou, který přesně ví a vyzná se v tom co kupuje. Doporučuji a kdykoli si to zopakuji.
 12. Díky za obchod s tímto novým členem chronomagu. Já jako prodávající hodinek. Vše proběhlo na 1*, jak se dohodlo. Rychlá platba, dobrá komunikace. Mohu jen doporučit.
 13. Chvíli jsem se vyhříval na terase s 1312
 14. Heuer - Porsche, F1 a jakýkoliv sportovní classic 60.-80.léta
×
×
 • Create New...