Přejít na obsah

maruška

Členové
  • Příspěvky

    27
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele maruška

  1. Vyměnil jsi motorku za koně?
  2. maruška

    Creation

    Jsou krásné a ten zelený řemínek jim moc sluší
  3. maruška

    Creation

    Jsou nádherné.Aha,to je dárek od těch uvedených kolegů.Tak to je výtečný dárek.Tak to se omlouvám a řádně si jich užívejte
  4. maruška

    Creation

    Díky za vysvětlení.Kdyby jste je někdy chtěl prodat, tak si prosím vzpomeňte
  5. maruška

    Creation

    Zajímavý kousek.Myslím,že už jsem tu jedny viděla. Jak prosím funguje to překlápění dne?Také to je automatické? Děkuji za vysvětlení
  6. Obchod proběhl na výtečnou.Moc Tomovi děkuji a Všem ho doporučuji.
  7. Vypadají moc dobře.Gratuluji ke krásnému kousku z dílny Casio.Osobně bych si dokázala představit jak mi zdobí zápěstí ty bílé.Ale máš úplnou pravdu, ta zelená je taková mňamka oproti té modré a černé.
  8. Jsou to krásné hodinky.Pořád je mám spjaté s naším nejlepším panem Prezidentem Havlem.Dovedla bych si je představit i na krásné kožce...
  9. Krása pohledět.Ta příroda je krásná a hodinky ještě hezčí.Ale na tom řemínku se mi tedy zdá, že lépe vyniknou a úplně vytáhnou krásu ciferníku a pouzdra
  10. maruška

    U mlsouna😋

    A tikají dobře,když jsou tak staré?Foto s princátkem je báječné
  11. Je to smutnéOdpočívejte v pokoji Mistře....
  12. maruška

    U mlsouna😋

    @VitnádhernéAle ten pejsek je mnohem hezčí.Myslím,že toto plemeno chovala královna Alžběta...
  13. DíkyMoc jsem je chtěla,ale motorka byla pro mne větší chtíč
  14. Prodával jsi jeUž tu jsem nějakou dobu
  15. maruška

    U mlsouna😋

    @Vitvím,že si zde tykáme,ale někdy se zapomenuTakže nevadí. To chápu s tím ciferníkem.To byl jen nápadAle takto to taky vypadá hodně zajímavě.Ta strojovna nemá chybu.Ukazovala jsem fotečku kamarádovi hodinářovi a říkal, že ten stroj je minimálně 100 roků starý.
  16. Zase zpět u páníčka.Super
  17. maruška

    U mlsouna😋

    @VitVaše fotečky miluji.Každé hodinky bych okamžitě vyzkoušelaAle tyto cibule nemají chybu.Mohlo by být zajímavé,kdyby se sundal ciferník jak by to vypadalo.
  18. Moc pěkná fotka.Je to docela humorné
  19. Pan kolega mlsoun si koupil asi jiné hodinky,že tu nepostuje ty krásné fotečky.Škoda
  20. Jsou pěkné ty modré
  21. maruška

    U mlsouna😋

    @Vitdíky.Je to druhé jméno po kmotřičce.A všichni v rodině mi jinak neřeknou. Hodinky to jsou moc krásné.Ale ta velikost je tedy monstrózní.To musíte být velcí kamarádi,když někdo půjčí jen tak hodinky.Tiše mohu závidět,ale v dobrém samozřejmě. A ty fotografie jsou fakt luxusní,hlavně ta strojovna. Můžete ji prosím vyfotit i přímo z vrchu,aby byla vidět kompletně celá?
  22. maruška

    U mlsouna😋

    Moc pěkná fotečka.Máš moc pěkné hodinky
  23. Obchůdek proběhl na výbornou a kolegu mohu s klidem doporučit,díky
  24. Jsou moc pěkné a ten datum je perfektní.V posledních létech moc na ty malé datumovky nevidím a už zvažuji si pořídit dámské DJ s lupou.Ale tento kousek nemá prostě chybu.
  25. Perfektní a rychlý obchod.Moc děkuji a kolegu na 100% doporučuji
×
×
  • Vytvořit...