Přejít na obsah

vlkarel

Členové
  • Příspěvky

    2
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele vlkarel

  1. Přeji pěkný den. Jsem tu nově registrovaný a myslím, že jsem úplný laik. Měl bych dotaz. Mám hodinky po dědovi zn.DOXA. Měly by být někdy z období 2svět války. Na pohled normální staré hodinky, ale když jsem sundal zadní víčko tak jsem tam našel vyfrézované, nebo nějakou technikou vyryté čísla. Neví někdo co by tyto čísla mohly znamenat? viz foto
  2. Přeji pěkný den. Jsem tu nově registrovaný a myslím, že jsem úplný laik. Měl bych dotaz. Mám hodinky po dědovi zn.DOXA. Měly by být někdy z období 2svět války. Na pohled normální staré hodinky, ale když jsem sundal zadní víčko tak jsem tam našel vyfrézované, nebo nějakou technikou vyryté čísla. Neví někdo co by tyto čísla mohly znamenat?
×
×
  • Vytvořit...