Měl jsem hodinky se zřejmě totožným strojkem jako mají tyhle (odhaduji podle funkcí a vzhledu). Co bych jim vytknul bylo pomalé přetáčení ručiček při nastavení budíku. Počítej tak s minutou na otočení o 12 hodin.
Jinak plná spokojenost - automatický kalendář, sluneční pohon (aniž bych se nějak o to staral, nikdy neměly málo světla), přesné stopky (1/20 ručička se bohužel netočí ukáže polohu až po zastavení a zmáčknutí knoflíku).
Dal jsem za ty hodinky v roce 1999 přibližně 10.000 Kč, bohužel nedávno jsem s nima praštil o dlaždičky (praskla osička) a hodinky dožily :-(. Jinak byly odolný, nosil jsem pořád i při sportu, jediný problém byly ty osičky. Za další bych jim vytknul vyšší hmotnost, neměl jsem sice přesně tyhle, ale byly podobné.
Mimo tedy těch pár výtek, jsem byl spokojený a určitě bych ty hodinky doporučil. Dokonce uvažuji, že si je koupím zase. Akorát jiný model. Druhé, o kterých uvažuji, jsou lépe vybavené , ale taky o hodně dražší Casio Oceanus.
Co se týká spolehlivosti, myslím si, že kdyby nedostaly tu opravdu velkou ránu o dlaždičky, tak mě ty hodinky asi přežily. Bohužel se porouchal strojek, takže oprava by byla neúměrně drahá.