Jump to content

michal85

Member_50
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,378 profile views

michal85's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. S Markem byla super komunikace a férová domluva. Obchod proběhl hladce a samozřejmě jsme si našli čas na pokec, nejen o hodinkách.
 2. Ahoj, doporučuji pasáž CČM (obchodní centrum Černý Most). V hodinářství prodávají Swatchky a je tam šikovný hodinář.
 3. Teď na ruce nemám nic, ale za chvíli si jdu na poštu pro Seiko 6139-7100 helmet. Už se těším jak malej kluk...
 4. Heroin (1970) s Jeanem Gabinem. Statkář (J.Gabin) svérázným způsobem bojuje proti narkomafii, do které se zapletl jeho vnuk. Pěkná podívaná doprovázená skvělou hudbou S. Gainsbourga. Mám rád francouzské filmy a tenhle asi nejraději.
 5. Ten má ale čumáček Pěkná fotka...
 6. Souhlasím s Tebou, že původní kouzlo pořad ztratil a víc než o auta tam jde o předvádění se moderátorů. Jeremy se zde naparuje jakou krocan a stále se trefuje do malého Hammonda a pomalého Jamese. Ty luxusní superauta jsou skoro v pozadí, ale i tak tam jsou... Jsem rád, že mám v televizi možnost pokochat auty, která u nás na silnici jen tak nepotkáte. A ve srovnání s českým AMR je TG pořád nebe a dudy!
 7. A dobrej díl byl když hráli fotbal s Toyotami Aygo. Sice napáchali dost škody, ale jako reklama dobrý... BTW kdo je Stig? Ví to někdo nebo je to záhada milénia?
 8. Já dříve ulítával na NFS2 a na Elastomanii. Teď už nejsem tak náročný a vystačím si i se Solitaire
 9. SORem jsem párkrát jel a docela v pohodě. Bohužel na ten jeho zvláštní stupňovitý tvar si asi nikdy nezvyknu - možná se do něj lépe vjíždí kočárkem, ale to stejně není můj problém... Hrdě přiznávám: Zlatá Karosa!!!
 10. To je moje Baruška - Velššpringršpaněl
 11. Včera jsem koukal na jihlavské Ano šéfe! a docela jsem se divil co vše si nechají majitelé líbit od svých zaměstnanců. Jinak restauraci neznám, ale ke zmiňované Fregatě v Měchenicích. Je to krásná restaurace na perfektním místě s báječným výhledem. Kohouta jsem tam sice nejedl- pokaždé si dávám řízek a vždycky jsem byl po všech stránkách spokojený. A věřte, že i na řízku se dá hodně zkazit - to třeba když jsem ho dělal já...
 12. mohu si dokonce vybírat ale nejčasteji se vozím 250,261,107 a 147
×
×
 • Create New...