Přejít na obsah

jozeflansky

Členové
  • Příspěvky

    1
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele jozeflansky

  1. ja by som to asi neriskoval, mali sme na dome ručne otváraciu bránu, dali sme ju zautomatizovať za lacno a do pol roka pokazené a bola by potebná komplet výmena mechanizmu..rozhodli sme sa teda zainvestovať a dať si to spraviť naozaj profíkom.
×
×
  • Vytvořit...