Jump to content

jkba

Member_50
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

About jkba

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

1,035 profile views
 1. Trochu, víc je to ale o kontrole kvality té výroby a správné regulaci. Často to taky bývá hlavně o toleranci majitelů..
 2. Tak mi nska konečně přistál balíček, z Německa státní poštou za krásných 10dní. Což se může zdát trochu opruz, ale na zásilku od francouzů už čekám měsíc.. Tracking nefunkční, za týden přišla místo balíku nervozita, na dotaz reagovali, že to teď prý všude trvá dlouho a ať si počkám. Po 3 týdnech mi už tryskala asertivita, a jako odpověď přišla omluva, že fakt jako trvá, ale podle trackingu balíček překročil hranice Čr(rozuměj začal fungovat tracking) a ať koukám forward. Od pondělka je tedy balík v rukou pošty, a protože je jim spolu nejspíš dobře, tak ke mě zatím stále nedošel. Dál hledím forward..
 3. Chytili naráz takový mladistvý nádech..
 4. Noa kolik do nich chceš pustit? Sám se rozhoupávám k něčemu z řady professional od Breitlingu, pokud ti nevadí trochu vyšší cena, tak na to mrkni, anadigi modelů mají spoustu a najdeš tam i tu synchronizace strojků.. Zbytek nestojí za moc, nebo vypadá jak hračka. Nebo něco od casia.
 5. Omlouvám se předem za školácký dotaz, ale zatím se mi nepodařilo přijít na to, jak nastavit, aby se mi témata na chronomagu otevírala na posledním shlédnutém příspěvku. Jinak upgrade chválím, po překonání fáze xenofobie a počátečního ostychu se s tím dá sžít.. A zaplaťpámbu za utnutí té schizofrenie ve zdvojeném vlákně Co má kdo na ruce, byť by bylo určitě pěkné pozorovat vývoj paralelních světů.
 6. Tak, ony ty ocean stary mají kromě všech zmíněných parametrů i docela dobré zpracování, včetně tahu, a k tomu ani nejsou úplně hnusný. Takže mi to porovnání s Damaskem nepřijde úplně fér.(smajl) Mám divery asi osmery a Andrej říkal, že venku ještě není bezpečno, tak teď nepřikupuju, ale jiskra skočila hned a zatím to pořád hoří, nebo podoutnává..
 7. jkba

  Rodinné foto

  Po registraci zde na fóru jsem jako první vysněné objednal 007 ze skywatches. Proběhl týden těšení, během kterého se mi tu ale povedlo přiučit formuli “Jiskra nepřeskočila”, což se také stalo a obratem šly do světa.. Ejhle, po pár letech a měsíci karantény je nacházím znovu na ruce a naráz dávají smysl. Asi bych si měl založit vlákno.
 8. Moc hezky vzácný.. Tam vidím velký špatný, kup a budeš hodně někde. Připomnělo mi to Jolandu, budiž jí země lehká.
 9. A co to vlastně chceš kupovat? Někdy se dá najít slušný kus i v Evropě..
 10. Ahoj, v případě dovozu ze států po tobě budou chtít celníci ještě 21%dph a clo okolo 5%. Je tedy potřeba počítat, zda nedostaneš slevu zadarmo, případně za ni ještě nedoplatíš, a vyfasuješ k tomu i případné komplikace se zárukou apod.
 11. To má logiku. Senioři, co nezvládnou sníst perník, mají bolení v krku a můžou být pozitivní. Chybovost této sady bude možná i menší, než u té původní..
 12. Skvěle to padne do komba, a vzhledem k těm hodinkám tě taková otázka možná ani netrápí, ale kolik ten nůž teď váží?
 13. Nevím, zda je pro psa vařené maso zrovna ideál, vařené kosti ale určitě ne. Zkusil bych jiné granule, míň soli, menší/větší, nebo se zkus podívat na krmení syrovým masem a zeleninou, tzv barf. Dává to větší smysl, než by jeden čekal, všude je spousta prodejen, co ti za supr cenu nabídnou už předmíchané zmrazené pytlíky, které jen ráno vytáhneš z mrazáku a večer krmíš. Dobře poradí např. MVDr Šťourač, na netu jde najít kontakt a ani u starýho psa by neměl být problém na tuto stravu přejít.
 14. Myslel sem, že je to socha bývalého primátora, už je to ale dávno, mohu se plést..
×
×
 • Create New...