Jump to content

jkba

Member_50
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

About jkba

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

1,228 profile views
 1. Nska sem dal dědovi k 77. narozeninám nový hodinky. Na želvy si už stěžoval, že řežou do ruky, tak ho teď bude řezat titan..
 2. Tvl, poprvé sem pochopil krásu tiktoku, tohle video je neskutečně dlouhý..
 3. Dvojmo.. Resp., i takové zbytky se dají, byť rozhodně nikoho k ničemu nenavádím, kompostovat. Je pouze potřeba dohlédnout na správné složení zbytku kompostu, aby proces probíhal za potřebně vysokých teplot. Pro klid v duši lze provápnit a používat jen na trávník apod. Své příbuzné ale radši protáhněte klasickým krematoriem, než s nimi pohnojíte, už jen kvůli tomu papírování..))
 4. Fakt to bylo myšleno jen jako parafráze na Fargo, pro neznalé pokus o vtip a doporučení skvěle načernalého filmu..
 5. To už by mohlo řešit i ten Liqidův problém s kostma..
 6. No, pokud se snažíš být tolerantní, klidně mu řikej metrosexuální, ale v porovnaní s tahem 2254 prostě působí malinko nažehlenej..
 7. V inzerci snad někde visí několikery astromastery, pokud tě láká tento look, můžeš začít s nimi..
 8. Pokud mu chceš koupit hodinky, tak vyber nějaký, co se ti líbí a v klidu je nech uložit do šuplíku. Nevidím důvod, aby je někdo každý měsíc natahoval či nosil na výroční opravy, až je bude mladej chtít nosit, tak se hodí k hodináři a bude. Pokud baterky, tak tu bych určitě vytáhl. Rok výroby bych asi taky nechal být a zkusil sehnat podle tvého úsudku cokoli, co bude v krabici a mít tendenci trochu vypadat. Myslím, že funglový skx potěší kluka i za dvacet let.
 9. Což paradoxně dokazuje, že naše moderní zemědělství netrpí nedostatkem úcty k tradicím.. Docela se těším, až si s Vami dám zase někdy kafe, po té době už mám slušnou hromadu na chlubení..
 10. Starý pes, staré divery a trocha čerstvého sněhu..
 11. Pokud máš zápěstí 16,5, tak si ty spirity hlavně pořádně vyzkoušej, 50mm lug to lug je docela dost a ta korunka bude ubírat pohodlnosti.
 12. jkba

  Orient Star Diver

  Ty ručky si každý podle svého vkusu zacvakne, jak gumu k překlápěčce..
 13. Tak to nakonec dopadlo skvěle. Chvilku sem měl strach, že v rámci lekce evaluace značek místní klice podlehneš a koupíš si fejk vytříbeného brandu. Tyhle davosy vypadají dobře, přeju spokojenost s prvními automaty..
×
×
 • Create New...