Jump to content

jkba

Member_50
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

About jkba

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

1,159 profile views
 1. Ty citizeny budou super, lehké i na tahu, jejich úprava titanu vypadá dobře a strojky taky fungujou. Doteď sem té značce moc pozornosti nevěnoval, děda si ale onehdy postežoval, že ho už seiko želvy tlačí a rád by něco lehčího. Po lehkém průzkumu trhu byl vyklikán tento model https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Elegant/Citizen-Elegant-38123 a teď se zkouším naučit modlit, aby to z jpy do vánoc došlo..
 2. S politickým vláknem by se zde určitě babyšovo jméno objevovalo častěji, tak aby to pak nepřitáhlo pozornost jeho trollí farmy, už takhle je tu občas dost husto a o některých tématech se diskutovat nedá.. A to Andrejka, Milouše ani Parexo nepodporuji.)
 3. A argument, že i tohle prase mělo hlad, ten nezabral?
 4. Konečně sem sklidil zbytek haba a rovnou to melu na kari pastu. Týden navíc se asi vyplatil, jen ta zelená nakonec nebude tak zelená..
 5. Než takhle utrácet, co zkusit pohledat po rodinných kredencích a ponosit protézu po babičce..?) Pokud jde jen o odlazení barevných pocitů, tak ty seika asi účel splní, ale opravdový zlato bude o 30% težší a nepoměrně dražší, takže těch dojmů pak kupuješ mnohem víc a rozdíl bude větší. Důležitý je i výběr barvy ciferníku, třeba modrý fg suby mi příjdou univerzálně hratelný, kdežto různý gold-champagně variace se mi už trochu kastují a já bych je třeba stylem neunosil/nesnesl..
 6. Dopoledne se mi podařilo zregulovat hodinky i dítě, prosím o povolení tvářit se samolibě..
 7. Zraje to pomalu, ranní chladna jim dávají trochu záhul, ale pár pěkných dní to snad zachrání. Malé jsou orange lantern, už docela ready, velké pak orange habanero, ty stále nasazují další plody. Z obou jsem vyzkoušel nějaké majdy, sweat&sour thai style vyšla skvěle a zopakuji, mangová byla i přes použití rýžovýho octa zbytečně octová, ta se nejspíš ještě dočká převaření..
 8. Seš hroznej vůl.. Pořád trápíš to ukňučený turbo? Ani nechci počítat, za kolik by to ujela ta réza, bo mi prsty nestačí a zapojení nohou je už moc velká matika..
 9. No, od té doby se 2.0 xvéčka vyrábí opravdu bez redukce. 1.6 ji má, u dvoulitru se to bohužel nestalo. Ani si nevzpomínám na nějaké důvěryhodné zdůvodnění, tak bych nerad fabuloval o emisích atp, na to tu jsou jiní. Většina subaru se pak prodala automatických, znovu nevím proč, ale možná všichni automatičtí příznivci značky sáhli po něčem konečně-víc-než-4rychlostním..) Redukce snad zůstala jen 2litrovému forestru.
 10. 1. Denjl 2. Sedlin1 3. Mirek 4. brownwld (zatím 50/50) 5. Trebus 6. Radek124 7.Jkba
 11. A to byl na hlavní, nebo jenom větší?
 12. jkba

  6R15C - kde kupit?

  Ten strojek ti tam bude stejně muset dát nějaký hodinář, nejspíš pak vyjde levněji ten servis. Jakou mají hodinky historii, co ti přesně dělají za zvuky a co ti řekli v opravě? Ještě bych se zeptal, jakou intenzitu si má člověk představit pod tím velmi vela..
 13. Mohlo by stačit zaletovat jehlu stejné šířky, kterou seženeš někde v galanterii..
 14. Podle fotky to docela vypadá, že děláš markeťáka pro hornbach..
 15. Kolem mě to teď řeší víc lidí, ať už pro sebe, nebo partnera různě v zahraničí.. Řekl bych, že pokud sežene let, tak se do Vídně určitě dostane. Relativně aktuální info např https://at.usembassy.gov/covid-19-information-february-25-2020/
×
×
 • Create New...