Přejít na obsah

blackhead

Členové_50
  • Příspěvky

    4 046
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele blackhead

  1. Tak uz dosel? To ja ten muj tah mel zkracenej a nasazenej za 5 min :), je na sroubky jako to ma rolex. Mohli by ho zacit delat i na tyhle 1969!
  2. Díky hoši, jsem z nich nadšenej, tohle se fakt povedlo.
  3. Musim rict ze jak hodinky tak tah jsou perfektni, tohle se fakt povedlo (pred 50 lety :). Oproti vintage neni ten tah plech.
  4. Jj super, a384 revival.
  5. Samý elprimero tady
  6. zena rika proc to kupujes, to je hrozne silny, ja ji rikam vsak to nekupuju pro tebe ...
  7. Dlouho jsem bez elpé nevydržel.
  8. Je to mozne, prave proto jsem tak dlouho cekal nez jsem objednal jiny, tak uvidime. Zatim ale nedosel a odeslany byl 20.5.
  9. To se mi zdá lepší jak ta šedá.
  10. Pravy urcite budou, s vadou je to pech, dan za nakup za dobrou cenu u sedivky za velkou louzi ... Z jejich pohledu ti reseni nabidli, posli zpet a vrati prachy nebo opravi, to ze jsi platil dph a clo uz neni jejich problem.
  11. ok, tak jsem objednal znovu, snad uz to ted dojde, dik.
  12. Jj, uz i vratili penize, ale remen nikde :(. Zkusim asi objednat znovu, kdyz uz to ted chodi normalne jak rikas, kdy jsi objednaval?
  13. Taky jsem jeden na gs objednal, ale uz cekam 3,5 mesice, tak nevim zda vubec dojde
  14. To je dost, ja dokupoval tah na limitku sla017 a stal 6800kc.
  15. blackhead

    Rolex Baselworld 2020

    Presne tak, z toho videa je to videt, to novy pouzdro v realu vypada diky tem uzsim nozkam mensi.
  16. Perfekt ty lx, 2x gratulace! Ja dnes jen quartz.
  17. S Ondrou byla radost obchodovat, tak to ma byt, at slouzi a jeste jednou diky!
  18. Ted jsem si vsimnul ze mas nejak malo napisu proti me, jakto?
  19. Chyba, mel jsi to zkusit, na gume jsou zas trochu jiny, nejlepsi je asi vanguard strap (kdyby nahodou .
×
×
  • Vytvořit...