Jump to content

Pavel87

Member_50
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

About Pavel87

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Prim, Oris, Hamilton

Recent Profile Visitors

760 profile views
 1. No takové Orient Kamasu (42 mm) jsou za ty peníze myslím nepřekonatelné hodinky...
 2. Pavel87

  SEIKO 5

  Chtělo by to se trošku vzchopit a přijít zase s nějakou sérií pěkných, levných a zajímavých Seiko 5, jináč to nevidím do budoucna pro Seiko moc dobře.
 3. Ještě foto, kdyby někdo nevěděl.
 4. Zdarec, koupím Seiko SNZH53 nebo jiné barevné varianty, snad s výjimkou celozlaté varianty. Tak pokud někdo máte na prodej, nabídněte prosím, děkuji.
 5. Otloukánky, ale mám je rád.
 6. Bungalov 4+kk+garáž, tak cca 140 m2, cena tak do 4 milionů. Jsou to první úvahy, zaráží mě, kolik firem montuje dřevostavby.
 7. Klasická otázka: drevostavba nebo zděný dům? Jsem na začátku a neumím se rozhodnout co bude lepší.
 8. Krásné! Kde se to dá sehnat a na kolik to cca přijde? U nás jsem je neviděl prodávat
 9. Řekl jsem přítelkyni, že chci dvoje nové Orienty. Zbila mě...
 10. Skvělá myšlenka pánové! Proč bych si postupně nemohl koupit oboje
 11. Ještě mě napadá - co mikrobrandy? Jaký je Váš názor? Za mě jsme zkusil Geckoty s NH35 (Seiko) a jako něco těm hodinkám jakoby chybí. Nevím, působí to na mě takovým ošizeným dojmem nebo jak to říct. Přitom tomu není co vytknout - safír, keramická luneta, sroubovaci korunka, WR 200... Přesto, kdyby to na cifru mělo nějaké zvučnější jméno, působilo by to jinak.
 12. SNHZ53 jsou příkladem přesně takových levných, dobrých hodinek - potapky, sunburst cifernik, aplikované indexy a klenuté sklíčko - tahle kombinace udělá tolik parády! Akorát teda ta současná cena už není moc přitažlivá. To raději Orient Kamasu za míň peněz.
 13. A to je přesně ono, taky jsem nad nimi přemýšlel a taky se mi nelíbily ty nožky. Váhal jsem tak dlouho, až je nemám - přesně kvůli tomu, abych nemusel drahé polovičce vysvětlovat, proč za tu dobu, co spolu jsme na mě tyto hodinky ještě neviděla. Momentálně mám jednu podmínku - vysoutežit pozemek, tak mi držte v pondělí palce, protože jinak si ty nové Orienty nekoupim.
×
×
 • Create New...