Jump to content

Viktor

Member_50
 • Content Count

  5,462
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Viktor

 1. Louis Vuitton Chinese New Year Tambour Ox Edition
 2. V Panerai už mají zvěrokruh za sebou, nový model nemají, tady je starý z roku 2009
 3. Jako vždy, začínáme s obvyklými podezřelými Vacheron a jejich Métiers d’Art limitky po 12 kusech
 4. Carpaccio z Kantýny je pro mě nejvíc https://www.milujemedobremaso.cz/clanky/carpaccio-z-kantyny/
 5. Už jsem na HO několik týdnů. Připadám si jak v americkým filmu, koš a linka furt plný krabiček vod jídla . Nabídka kolem Budějovický velmi dobrá, ceny příznivý. Ale už mě HO trochu leze na nervy. Ani mi nechybí kancl, spíš kulečník a hospoda s kamarády. Dnes rybarna.net a jejich korejský maso, not bad.
 6. Já teda na to spíš peču, ještě mě žádný rotor na hodinkách nikdy nerušil. Ale dal jsem si je k uchu a slyšel jsem šum svistu docela dobře.
 7. Já to asi nepoznám. Žádné zabarvení do modra nebo zelena pod žádným úhlem nevidím. Ale subjektivně se mi zdá, že je průhlednost vždy perfektní. A pak taky, že krása je v očích pozorovatele .
 8. Takovej mix předchozích generací plus novej strojek, za mě super
 9. Člověk si tak čeká na Pepsi a dostane Suby [emoji6]
 10. Vždycky, když Maxel napíše "v pánvy", tak umře koťátko. A Karlosovi prdne cévka [emoji23].
 11. CZG je za mne dobrá dlouhodobá investice, viz krátké info z Motejlka: Společnost Česká zbrojovka Group (CZG), která právě vstupuje na hlavní trh pražské burzy, výrazně posiluje na americkém trhu. Spojené státy pro CZG v letošním prvním pololetí představovaly 70 procent veškerých tržeb. Za prvních šest měsíců loňského roku to bylo 50 procent. Meziročně v USA skupina prodala zbraně a příslušenství za 2,34 miliardy korun (meziročně +57,2 %). Americký trh by měl hrát zásadní roli i v budoucnu. Holding tam hodlá rozšiřovat výrobní kapacitu. Druhým pilířem by měly být akvizice. CZG – tržby v prvn
 12. Článek na Hodinkee o platině a hodinkách https://www.hodinkee.com/articles/the-pros-cons-cost-and-convoluted-history-of-platinum
×
×
 • Create New...