Jump to content

luminus

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

luminus's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Uz vas tady nejakou dobu sleduju a konecne to vypada, ze bych se mohl prihlasit do mistniho klubu. Muzu?
 2. Nasazeno u příležitosti příletu jediného létajícího Hawker Hurricane Mk IV. na světě k novému majiteli do ČR:
 3. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11346647457-bozena/218512120070001
 4. A jakej byl ten MF La Opulencia, Bobe?
 5. Už dlouho chci tuto vitolu Melania vyzkoušet, vlastně od doby, co jsem ji prvně zahlédl v trafice v Praze v Arkádách. Ovšem když na to mělo tento týden dojít, tak to aktuálně vypadá, že ty zbývající, co tam v krabičce mají, začaly plesnivět (zelenobílé tečky tam, co se doutník ořezává). Zajímavé je, že na jiných doutnících jsem tam nic podobného neviděl (a už jsem jich tam historicky taky pár koupil, vždy vše bez problému).
 6. S tim souhlasim, box vypada par dnu po objednani takto:
 7. Je to zvláštní, ale přesně v této pozici se zastavily. Asi chtěly vyfotit, tak jsem je dal na ruku a přání jim splnil.
 8. Pacient: ?Doktore, já mám sklerózu.? Doktor: ?Odkdy?? Pacient: ?Co, odkdy??
 9. Tady je jich dost, doprava zdarma: https://www.amazon.de/LAST-MAN-MOON-Eugene-Cernan/dp/0312263511/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1546368393&sr=8-4&keywords=the+last+man+on+the+moon
 10. To mi připomnělo, že muži měli kdysi dávno tři vejce, ale jak měli hovno co na práci, tak pořád jen seděli a seděli, až si z jednoho z nich vyseděli ptáka.
 11. Nošení je super (sice mluvím jen za pár hodin, ale na to asi není moc času třeba). Sice pro mne ChW nejsou žádnou novinkou (myslím, že toto je asi pátý nebo šestý kousek, co od nich mám), ale i tak jsem byl překvapen, jak na ruku dobře napoprvé sedly. A ačkoli mne zlatá/bronzová barva na hodinkách či jiných doplňcích nic neříká (moje je ocelová/stříbrná), až tedy na jedny hodinky, který si chci pořídit už více než rok, ale čekám na vhodný impuls, který zatím ne a ne přijít a které mají zlatou lunetu, tak tady při prvním pohledu jsem kupodivu neváhal ani chvilku.
×
×
 • Create New...