Poruchy jsem zadne nemel,je pravda ze se v hodinkach nekoupu,a ani s nima nezachazim nijak hrube,(nechapu lidi,kteri,nadavaji na T-Touch,ze menili strojky,a ze to ci ono a pak znich vypadne,ze s nima byli na bazenu,nebo koupalisti,si zato pak muzou sami)Jezdil jsem snima parkrat na horskem kole,a to po celkem drsnem terenu,takze otresy dostaly pekne,pak par alpskych zazitku,v mrazu a nepohode,a zatim vse perfektne slape.
presnost vyskomeru,je si myslim dost dobra,porovnavano v u more na Kréte,pak v Alpách,a nakonec i v Beskydech pri vyslapu na Lysou,ukazoval vyskomer realne hodnoty.Teplomer je trosku poslabsi,nebot ho zkresluje teplota ruky,takze opravdu asi sundat a pockat nekolik minut na ustaleni teploty.
Ja za sebe muzu T-Touch jen chvalit,samozrejmne mne mrzi,ze nemaji podsviceni,minutove pipani a par mensich detailu,ale jsem s nimi velmi spokojen.
Mel jsem i Casia,byly z edice Wave Ceptor,tzn rizene radiem,automat led podsviceni a solarni napajeni,ale VELMI mi na nich vadilaplastovost techto hodinek a po mesici pouzivani,jsem mel neskutecne doskrabane sklicko,takze sly z domu..Jako,bylo fajn,to solarni napajeni,hodinove pipani,ale nevyhody byly,ze automat osvetleni,se zapinalo,vzdy pri pohybu ruky,tzn ze jsem ridil auto a neustale se rozsvecovaly,a pak mi moc,moc vadilo to sklicko,byt tam safir,tak bych si je snad i nechal.