Přejít na obsah

Lukašu

Členové
  • Příspěvky

    5
  • Registrace

  • Přítomen

Lukašu's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

0

Popularita

  1. Lukašu

    Tissot Quickster

    Chlapi mel jsem cerne s cernobilym cifernikem a ja vul je prodal znamemu...ted se biju do hlavy,neb jsou to asi jedny z nejpeknejsich kousku.. chjo..
  2. Lukašu

    Tissot Sea Touch

    Vskutku pěkné,jelikož se mi moc líbí stroje KTM,tak oranžová je jedna z nejhezčích barev... Jen ted bych asi marně vybíral mezi T-Touch Expert a mezi SEA Touch....
  3. Lukašu

    Tissot T-Touch

    Poruchy jsem zadne nemel,je pravda ze se v hodinkach nekoupu,a ani s nima nezachazim nijak hrube,(nechapu lidi,kteri,nadavaji na T-Touch,ze menili strojky,a ze to ci ono a pak znich vypadne,ze s nima byli na bazenu,nebo koupalisti,si zato pak muzou sami)Jezdil jsem snima parkrat na horskem kole,a to po celkem drsnem terenu,takze otresy dostaly pekne,pak par alpskych zazitku,v mrazu a nepohode,a zatim vse perfektne slape. presnost vyskomeru,je si myslim dost dobra,porovnavano v u more na Kréte,pak v Alpách,a nakonec i v Beskydech pri vyslapu na Lysou,ukazoval vyskomer realne hodnoty.Teplomer je trosku poslabsi,nebot ho zkresluje teplota ruky,takze opravdu asi sundat a pockat nekolik minut na ustaleni teploty. Ja za sebe muzu T-Touch jen chvalit,samozrejmne mne mrzi,ze nemaji podsviceni,minutove pipani a par mensich detailu,ale jsem s nimi velmi spokojen. Mel jsem i Casia,byly z edice Wave Ceptor,tzn rizene radiem,automat led podsviceni a solarni napajeni,ale VELMI mi na nich vadilaplastovost techto hodinek a po mesici pouzivani,jsem mel neskutecne doskrabane sklicko,takze sly z domu..Jako,bylo fajn,to solarni napajeni,hodinove pipani,ale nevyhody byly,ze automat osvetleni,se zapinalo,vzdy pri pohybu ruky,tzn ze jsem ridil auto a neustale se rozsvecovaly,a pak mi moc,moc vadilo to sklicko,byt tam safir,tak bych si je snad i nechal.
  4. Jde to celkem lehce,chce to jen trosku lepsi naradi,ja to delal velkou,ale opravdu velkou jehlou,malinke klesticky do kterych jsem tu jehlu chytil,a jak psali kolegove s sipkou,a slo to celkem lehce.. ten kaucukovy jsem si radeji nechal zkratiti za 60Kč primo u hodinare v dealu v Ov...
  5. Lukašu

    Tissot T-Touch

    Baterii sam vymenovat nedoporučuji,jelikoz jsem si pred dvema lety za dobrou cenu na Ebay koupil Tissot T-Tocu titanium,a pri serizování letního casu,mi nefungovalo tlačítko +,tak jsem je zanesl do Ostravskeho Dealu,poslali je k Hanákovi do Brna,a odtama mi volali,ze byla neodborne vymenena baterie,a ze ten co ji vymenoval poskodil CELÝ STROJEK,tak jsem málem dostal infarkt,ze kokokokokokolik to bude stát...paní mi sdelica cenu,ze to vyjde 3800 i s prací,tak jsem si to nechal udelat,a srojek už mám asi dva roky,běží a bez problémů funguje.jen se mi pred páe měsíci objevil nápis "bat" na displeji,no ignoroval jsem to,s tim umyslem,ze se stojek po vibití sám zastaví,no nápis zmizel a hodinky fugují jak mají a už je tomu skoro dva roky. K tomu strojku jeste ,poslali mi ten spatný strojek s opravenýma hodinkyma nazpeta jak jsem jej zkoumal,dosel jsem nato,ze ten magor,co to menil,tak zlomil takový ten pérkový plíšek,který dělá tlačítko nad ním pohyblivý.tudíž oprava by se snad nejak dala,ale v Brne se stím nechteli drbat.. Jinak zkušenosti s mými hodinkami jsou jen pozitivní.
×
×
  • Vytvořit...