Přejít na obsah

LudvikVanBetoven

Členové_50
  • Příspěvky

    152
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele LudvikVanBetoven

  1. Nabídky proběhly, ovšem nikdo nenabidl Blauer. Pouze Blauer
  2. 2xl nabidni, možná i XL / foto je ilustrační / Barva bundy nehraje defakto roli, krom barev červená, žlutá, růžová
  3. Cvstos, SKULL, rozměr 44 na 59 / největší rozměr /
  4. Ahoj, neválí se tady někomu jen tak zimní bunda, případně přechodová, značky Blauer ve velikosti 2xl ? Barva černá. Chodí zde spousta módemanických členů, kteří si nakoupí značné zásoby značkového oblečení a pak je nevynosijou a leží jim ve skříni. Děkuji, Ludva. Foto je pouze ilustrační, žádnou spojitost s moderátorem Švancarou to nemá.
  5. Dobrý den vespolek, domnivám se, že každý, kdo inzeruje v prodejním vlákně hodinky, byť za napálenou cenu, je to jeho věc.
  6. U HYT je problém servis, časově náročný, komplikovaný.
  7. Vitaj mě se libí pouze velké hodinky od 45mm do 50mm, U-Boat chimera, Corum Admirals Cup 48, velké mohutné pouzdra. Muj sen je HYT jesi Ti to nèco říká ?
  8. Cvstos - model challenge 3
  9. Persing 005, 45 mm, čistáááááááá fantááááááázia
  10. Krasa! Holt šperkař, nádhera
  11. Velká krása! Velká paráda! Chopard si nasadí na zápěstí jen správný bonviván! Gratuluji!
  12. Letní grilování s Parmigiani Fleurier - Persing 005 Dobrou chuť @mlsoun1
  13. Zdravím všechny s paní mámou a novýma Franck Muller - Vanguard chrono jsem se vydal do Chorvatska, udělat si trochu pohody a pojíst si lokální speciality. Mohu řici, že nikoho s hodinkami Franck Muller, ani Cvstos jsem zatím nepotkal, všeci nosija GARMIN, nebo Aple Watch. V jaké době to žiju. Pokud někoho potkám ason s Corum, tak se ještě dnes ožeru.
  14. Jebu Ti na rolex! Mě se libí GREUBEL FORSEY
  15. Zdar, PLUKOVNÍK ? tak to bude v brzké době i edice C.K.Polní Maršálek, Major Terazky a skončí to minimální edicí ŠVEJK, ve Frydku Mistku si stím hlavu nelámou
  16. Prim z Frydku Mistku již dokazal co umí! Činské kopie, strojky MYOTA a rádoby se vázání k historickým tradicim, rovnou můžou udělat edici ŠVEJK namisto orlíku.
  17. Bud zdrav, tahle paní, původem výčepní povede čerstvě PRIM to jsme to dopracovali. Sotva si odhodila zastěru a dočepovala poslední ostravar, vrhá se na bohulibou činnost, jako je vést hodinkový konglomerát v podobě rodinné firmy MPM, jdu blejt a to jsem vážně přemyšlel nad ORLIKY
  18. Hele vítej, tys kouřil model " bílá vdova " že ?
  19. At tahne do piče výčepačka. Měla stát za pípou a točit ostravar, ne se srát do hodinek.
  20. A až potkám Miru Kalouska, tak mu taky řeknu svůj postoj k prodeji brandu Prim a fůzí s MPM kvality, je to fakt ZRADA!
  21. Je to hanba! Jsem rozčarovaný a frustrovaný, takhle to skončit nemělo! Ještě dnes napiši Mišovi Strnadovi osobní email, kde si postěžuji na jeho nerelevantní postoj při prodeji značky Prim. Celé to mělo skončit obráceně, tohle je vysměv všem zatvrzelým PRIMKAŘŮM z Orlìků se udělá rádoby levná akvizice. Hanba, su nasraný a nemám slov! Kurva nemám slov je to podlost. Hanke z Mistku - Frydku, byl jen přiživník a letitý parazit na opravdovém brandu s tradicí. Hanba su nasraný. Lituji sběratelů PRIM, touto zprávou prim v mých očích devalvoval a to vše Mísoví Strnadovi dnes vytknu. Hezký den.
  22. Nazdar. Kdo nosí FAKE ? O jaké fake hodinky se jedná ? Já zažil osobně člena FÓRA a měl na zapěstí fejkové ROLEX SUBMARINER, na slovo fake su velice citlivý a ten kdo nosí na zápěstí levé hodinky musí být rozkřičen a dehonestován, dúfam, že mi @Kid_A dá zapravdu. Přeji hezků nedělu. Ludvík
  23. Dobrý den o jaký rozměr ciferníku se jedná ? Děkuji
  24. Krása. to je BEHRENS ?
  25. @DarylVanHorne zduř, to se me taky moc líbí
×
×
  • Vytvořit...