Uplne ta chapem, ale isto si uvedomujes, ze tento konkretny telefon maju statisice mladych ludi ktory maju aj internet a tam sa o podobne opravy zaujimaju. Pozostava to len z par suciastok, takze sa do toho mnoho ludi pusti samo. Ty mas prastare hodiny ktore ak dakto ma, ani ho nenapadne sa v tom rypat a navyse, su to povecsine starsi ludia ako moja babka a podobne, ktora napriklad ani netusi co je to internet. A ty sam asi ani netusis aky je tam presne strojcek. Neverim, ze je na to tutorial. Ak budes dostatocne opatrny, nemal by si nic pokazit. Ak by to boli natahovacie hodiny, treba najskor vypustit pero, inak bude zle nedobre.