Jump to content

VlastaMikel

Member_50
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Breitling, rolex

Recent Profile Visitors

780 profile views

VlastaMikel's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Up , možno třeba i hamilton , nabídněte čeho se zbavujete , dík
 2. Ahoj Kdyby se někomu zbytečně válel doma tak koupím tah na béčka navitimer v šíři 22mm u pouzdra . Děkuji za prostor .
 3. Ahoj potřebuji něco baterkového pro tátu , podmínka je tah, pěkný stav , chronograf, ideálně Jihomoravský kraj. Děkuji za prostor Vlasta
 4. https://hanak-brno.cz/nase-hodinky/hodinky/damske-hodinky/longines-conquest-l3-277-4-58-6-xyt/
 5. Děkuji za rady , nakonec padlo rozhodnutí pro longinesky , u Hanáka je mají za neodolatelnou cenu , zítra pro ně zajedem i s mladým a snad bude spokojený .
 6. Toto je dobrá rada . Zatím favorit . Děkuji
 7. Jak jsem psal chci se vyhnout plastu , vodotěsnost min 10atm a ideálně safír . Základní zpracování , ať to sedí jak má . Nemyslím si , že to jeho vrstevníky bude zajímat , ale o to mi nejde . Jde o to ať to vypadá jak hodinky a něco vydrží .
 8. Rozpočet cca do 10k , velikost bych viděl mezi 30-34mm (34 je fakt max ) , safír , ideálně na gumě a určitě baterkáče . Mě osobně přijdou top dámské conquest ( dělají se 30 i 34mm) v modré , nebo černé a jen přehodit řemen. Nicméně jak bylo Papunem zmíněno nemá nejspíš cenu to pro dítě moc přehánět , protože pokud je neprokaučuje tak v 15ti mu budou malé .
 9. 10 let , chlapec . Napadlo mě ještě jestli se nezaměřit na dámské unisex ?
 10. Ahoj , ocenil bych radu . Snažím se najít aspoň trochu kvalitní dětské (chlapecké)hodinky a dost neúspěšně . Jako malý jsem si našetřil na první hodinky od wenger , vydržely všechno vodotěsnost 20atm a hlavně žádný plast , nicméně nic takového se mi dnes nedaří najít . Někdo nějakou radu ? Díky Vlasta
 11. Zdravím také chci předat zkušenost s Onyxem . Původně mi je doporučil Jeronimo, takže dík patří i jemu . Měl jsem na celkovém servise orisky s 7750 , komunikace z jejich strany v pořádku , to je snad i standart všude , ale čím mě překvapili tak je rychlost . Celá operace včetně pošty nepřesáhla 14 dní , což je opravdu někde jinde než sem byl doposud zvyklý . Díky moc ať se Vám daří . Vlasta
 12. Tipnul bych zinkovou slitinu, nebo možná supermetal.
 13. Rozhodně bych zvážil longines hydroconquest ceramic, černou verzi. Na tahu super, je i půldilek. Na léto se dá koupit origo guma. Hodí se ke všemu, skvělé jméno a historie.
×
×
 • Create New...