Jump to content

petanbub

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

About petanbub

 • Birthday 10/01/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Seiko, Bulova, Longines, Doxa, Seiko, Junghans, Stowa, Omega

Recent Profile Visitors

238 profile views

petanbub's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Beru zpět. Máš pravdu, sedí perfektně a klidně může být skutečně původní. Velkej palec nahoru a škoda té délky. Chtěl jsem napsat, že se ho klidně ujmu ale bohužel by mi byl taky krátký.
 2. Naprostý souhlas, černé jsou super a ten tah je skvělý! Ale spíš bych řekl, že je sice dobový, ale Doxa to není. Žádné dobové fotky Graficů na tahu jsem nenašel a navíc tento vypadá veeelmi podobně.
 3. Vřele doporučuji, rychlý a příjemný obchod! Děkuji
 4. A tady jsou pánské, včetně těch co možná poputují zpět pánovi z ebay. Tady jsou dýnka: Ty první zleva byly bohužel značně přeleštěny, takže je sériové číslo špatně čitelné z fotky. V reálu je to lepší, ale stejně žádná sláva, nejspíš tam je 6102806.
 5. Mimochodem, konečně jsem se dokopal k tomu nafotit všechny Grafic co mám, aby byla vidět sériová čísla. Tady jsou. Nejprve dámské, ty úplně vpravo slouží už bohužel jenom jako dárce orgánů.
 6. Jsem právě nalomenej... sice máš pravdu, že to neznačí nic moc dobrého, ale zase jsem už nějaký pátek sháněl verzi z datumkou s origo hezkým cifrem, tak se jich nechci hned zas vzdávat.
 7. Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s tímto pozdějším typem, co má "kulaté" dýnko? Přišly mi teď jedny z ebay a nějak snad no se samy otevírají a to nejdivnější je, že sklo vůbec nedrží v pouzdru. Mám několikatery s klasickým čtvercovým dýnkem, takže tyhle neznám a nevím, jestli to nemám prodejci poslat zpět. Díky moc!
 8. Hele přesně tuhle variantu nemám... mám tu starší verzi v šedé a 40mm a musím říct, že jsou moc fajn. Nečekal jsem, že je budu nosit tak často. Jsou pohodlný, dobře čitelný a i lumi je pěkná. Jen je mám už pár let a slyšel jsem, že poslední dobou trochu šetří, takže šla kvalita dolů, ale osobní zkušenost s tím nemám.
 9. Tak už jsi je sehnal! Moc pěkný! Co se týče cifru, tak si nejsem jist... ten font slova grafic mi přijde malinko jiný, ale každopádně, pokud je někdo přetiskl, tak to udělal vkusně. Spíš mě zaujaly nožky. Zdá se mi to, nebo jsou opravdu užší v místě, kde drží stěžejky ve srovnání s mezerou o trochu blíže k tělu? Víte co myslím... obzvlášť dole vlevo je to hodně vidět.... a nebo je to jenom perspektiva?
 10. Parádní jim sedí! Celý cifr vypadá jako tachometr
 11. Ahoj, hlasím se ke sčítání se dvěma kusy vintage chronografů Stowa Chrono tohoto typu:
 12. Škoda, docela jsem jim fandil... jsou sice naprosto úchylné, ale občas může být něco tak ošklivé, až je to pěkné...
 13. Nějaký ten měsíc jsem se rozhodoval jestli vzít ty klasické, o něco věrnější designu od samotného Maxe Billa, a nebo naopak o něco modernější a minimalističtější bez čísel. Nakonec jsem potkal ty minimalistické za rozumnou cenu a tak jsem po nich skočil Teď si ale nejsem jist, jestli to nebylo příliš unáhlené. Jsou přeci jenom hodně oblekové a to není něco, co bych nosil denně a tak často čekají v hodinkovnici... Nechtěl by je někdo vyzkoušet a ideálně vyměnit za ty s čísly?
 14. Zdravím! Je tu někdo, kdo se vyzná ve vintage Stowách? Rád bych věděl, jestli jsou tyhle chrona komplet původní. Uvnitř tiká Valjoux 7730. Díky moc!
 15. @tmx Ty neznám, moc pěkný! Hlavně se mi líbí ta červená špička vteřinovky (jak u Pand tak Citizen) I ten tah vypadá slušně a nevytahaně, je původní? S velikostí mám stejný problém, taky mám zápěstí neodpovídající mému věku... a i když jsem Seika 6138 moc chtěl a pořídil jim i parádní racing řemen, tak nejspíš půjdou z domu. Kvůli velikosti je neunosím a je škoda, aby se nedostaly na denní světlo...
×
×
 • Create New...