Jump to content

VendoL

Member_50
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by VendoL

 1. I při odpočinku je potřeba být stále ve střehu
 2. Dnes jsem koupil a hned se vydal vyzkoušet. První pocity dobré, tak doufám že po pár desítkách kilometrů budu nadšený jako ti co mi Lone peaky doporučovali.
 3. Ahoj, hrabu se ve vláknech ale nepodařilo se mi nalezt. Potřeboval bych od místních znalců poradit... Už delší čas přemýšlím nad Géčkama na tůry. Zkušenosti vůbec nemám ale požadavky ano:) Výškoměr, kompas, teploměr a taky nějaká přijatelná cena. Je zde nějaký čundrák který by se podělil o svoje zkušenosti a případně by doporučil daný model.? Něco jsem načetl ale rozhodnutí je těžké. Díky D.
 4. Já bych měl taky dotaz ohledně fotek. I když fotku změním na požadovanou velikost tak kvalita zobrazené fotky je dost hrozná, přitom u mě je fotka pěkně ostrá. Jsem takový pc antitalent takže kdyby někdo dokázal poradit bez IT slovníku abych tomu porozuměl budu rád. Díky
 5. Teprve jsem tak v půlce stromu. Letošní úroda je opravdu obrovská.
 6. @Pivas jako ten cifr je fakt boží, na živo to musí být slast pro očko. A na to že kyklop není zrovna můj šálek kávy tak zrovna tady bych ho asi bez problémů přežil.
 7. Tak jsem se konečně po půl roce dostal k bábušce a hned se pustil do sekání. Dosekal jsem a hned začalo lejt.
 8. Tak jsem je vytáhl přes víkend na ryby. Perfektní ráno i když trochu frišno.
 9. Tenhle měsíc je jim 44 let. Vědět přesný den tak bych asi uspořádal malou oslavu
 10. Hodně povedený. Šup s tím do dalšího kalendáře.
 11. @Radek124 To že ho nechali ležet na chodbě na lehátku by se ještě dalo tak nějak pochopit. Ale spíš mě zarazilo přesně to o čem píše @dawe009. Pokud jsou v rozmezí jednoho dne udělany dva testy, každý s jiným výsledkem. Měl by podle mého názoru proběhnout třetí test a né riskovat jeho život a šoupnout ho ke covidum. Jinak jsem u toho nebyl. Do nemocnice tě jen tak nepustí. Co se týče trestního oznámení, tak to mě ani nenapadlo...
 12. No bylo to pouze otázkou času kdy budu moct říct vlastní zkušenost.... Včera ve dvě hodiny odpoledne odvezli tchána do nemocnice. Je to starý člověk (77) který už moc nechodil, vlastně by se dalo říct že vůbec. Do nemocnice nejel kvůli kovidu ale kvůli extrémně vysokému tlaku, malatnost atd... Po příjezdu do nemocnice byl ihned otestován a test vyšel negativně. Nechali ho tam ležet na chodbě do 22:30. Dnes mu zařídili převoz do jiné nemocnice kde mu opět dělali test který vyšel pozitivně. Takže byl okamžitě přesunut na kovidove oddělení... Jak to celé dopadne nechci ani domýšlet.
 13. A k rolexkám jako bonus pečetní prsten
 14. No ale hlavně... Ta cena, to je skoro zadarmo.
 15. Já bych řekl že to zlato zas tak těžký nebude. Na druhou stranu, je to Belmondo. Tak těžko říct takhle z hlavy
×
×
 • Create New...