Jump to content

Matik

Member_50
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

About Matik

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  nice&reasonable

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. Garmin Instinct :-) Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Vidím nezvykle vysokou aktivitu na vlákně, tak se taky zapojím :-)
 3. Mám je pár dní. Na sport, hrubé práce atd. Jsou odolný, baterka vydrží hodně dlouho, displej je perfektně čitelnej, hrm měří spolehlivě, gps taky, výškoměr občas zlobí - to je často probírané téma - pro mě to není podstatný - dá se kalibrovat. Líbí se mi, že vypadají jako sportovní hodinky a není to taková ta casual smart "univerzální" ozdoba ruky. Doporučuju. Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. Matik

  Ukážte svoje Certiny

  Jsou parádní!
 5. Já bych vyčkal. Až se uzdravíš a režim se zas obecně vrátí drobet do normálu, budeš to vidět třeba jinak. Prodat je, znamená tratit na tom fůru peněz a myslím, že hledat nějakou náhražku - jen abys nosil nějaký hodinky, tvůj stav jen rozmělní - klid to nepřinese. Logiku by to podle mě mělo, kdyby se jednalo o hodinky za podstatně víc peněz a ty bys je chtěl nahradit něčím podstatně levnějším a ten rozdíl použil na něco smysluplného. Takhle to nestojí za to, podle mě, paplat se s prodejem a vším tím opruzem, co k tomu patří. Nechal bych si je :-)
 6. Dnes je mám přesně rok
 7. Matik

  Novinky Ball

  Plus ten tah na tu verzi bez rezervy je podle mě nevhodnej pro takovej typ hodinek. Mám pocit, že se v tom dost plácají a nějak to vždycky složí bez koncepce, jak to přijde - tak to na mě působí. I v těch řadách mají docela chaos. Mně se líbí u Ball vlastně jen několik modelů, jako celek to pro mě moc nedává smysl. Každá pes jiná ves.
 8. Matik

  Novinky Ball

  Já nevím. Mně ten model s ukazatelem rezervy přijde přeplácanej a ten model bez ukazetele rezervy zase takovej nemastnej neslanej. Je to jen první pohled samozřejmě.
 9. Diky. Kalibr je stejnej, akorát u Green Berets je ve verzi chronometer. (V reálu mám teď u Enterprise trochu lepší přesnost, protože mi je v Ball servisu doregulovali v rámci záruky téměř na nulu. Obecně nepřikládám tomu nápisu chronometer žádnou zvlášní váhu - spíš to hodinky prodražuje, než přináší nějaký benefit - když "nižší" řada jde doregulovat stejně). Teď si uvědomuju, že Grenn Berets budu mít za chvilku rok. Nedám na ně dopustit - to jsem věděl od prvního okamžiku a vím to i teď. Jediná věc, co se Ballu na nich podle mě nepovedla, jsou až příliš krátké nožky a malá mezera mezi stěžejkama a pouzdrem. V podstatě i pří výměně NATO je lepší sundat stěžejky, tak je to tam natěsno. Když na ně dám novej řemen, tak se prakticky okamžitě ošoupe ta vrchní vrstva kůže. Je to vidět i na pouzdře v místě mezi stěžejkama, DLC vrstva je tam na jednom místečku úplně odleštěná až na titan, ale kryje to řemen nebo tah, tak mi to vůbec nevadí a jinde ta DLC drží jak helvétská víra a to je nijak nešetřím, takže je to opravdu jen tím až příliš těsným kontaktem s řemenem a neustálým třením. Dokážu si představit, že někomu by to vadit mohlo a třeba při prodeji by to mohla být docela překážka, protože by mohly vzniknout pochybnosti o trvanivosti té DLC vrstvy. To se mě naštěstí netýka, protože nemám v úmyslu je prodávat. Stejně tak jako Enterprise, který jsem si k nim přikoupil někdy v červenci loňskýho roku. Nenosím je tak často jako Green Berets, ale když už si je nasadím, tak je to zase jinej pocit, jsou takový víc do města. Ne vždycky mám náladu na ten lesklej tah a tak je různě kombinuju s řemenama a pak zas najednou náladu na ten tah dostanu a to pak zazáří v plné kráse, no vždyť to konec konců, Pepyczeku, znáš sám?
 10. Na šumavskou zabíjačku jedině tool watch
×
×
 • Create New...