Jump to content

Hayamen

Member_50
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hayamen

 1. K tomu mám asi co říct. Momentálně je triko podepsané pub rockovým srdužením Tří Sester
 2. Jen vrchní část je z kůže. To co obepíná zbytek chodidla, je nějaká textílie s názvem wind tex.
 3. Na základě informací z tohoto fóra jsem včera obdržel balík ze zlínského Salticu. Prozatím boty rocházím. Kvalita ale vypadá velice betélně. Saltic Granit FX A hlavně je vyrábí i v nadkosmických velikostech (49-50). Mám docela širokou nohu a problém u většiny pohorek. U těchto botů je šířka úplně bez problémů.
 4. Jedna litovelská NC 430 po čerstvém completo servisu. A lehká vinylová audio odreagovačka z 90´
 5. Krásná. Vosmičky já rád A tady jedna Československá alternativa.
 6. O víkendu se mi podařil majstrštyk v podobě této akvizice Reprosoustavy Elektronika Praha RS 634. Už jsem rovnou objednán k panu doktoru na audio vyšetření. Byl jsem první, kdo se nejspíše od výroby dostal do ozvučnice. Nechápu vevnitř ten igelit, ale výrobce opravdu igelitovou "tlumivku" do ozvučnice dával.
 7. O kvalitě provedení můžeme vést spory, ale na tu dobu to opravdu nebyl žádný technický zázrak. A v této době potkat Condora s fuknční mechanikou je opravdu zázrak. Naštestí mám šikovného léčitelé. Dal mi ke Condoru 2x A4 pospaných servisních úkonů Koupil jsem jej jako vyhozený kus u kontejneru, tak práce na něm bylo opravdu dost.
 8. Vlka mám také, ale nechce se mu už spolupracovat. Rok výroby 1985, tak už má právo elektronického odpočinku.
 9. Včera jsem oprášil tablet mého mládí
 10. Vrátil se mi zrepasovaný Condor. Myslím, že své místo zde má
 11. Super, jsem rád, že značka Mrázek je stále v povědomí. Lion: určitě se ozvu, ale nepředpokládám
 12. Jednalo se o moje první zařízení s HUE. Měl jsem na bridge jen to čidlo a žárovku. Postupně přidávám další zařízení a ty fungují bez problémů. Prostě se peru jen s tou chodbou ....
 13. Ahoj, díky za radu. Nevěděl jsem, že je zde vlákno na smart domáctnost Vypínače mám stále pod napětím, kvůli dětem zaslepeno. Řešil jsem to i s podporou na Philipsu lighting. Mimochodem velice rychlí a vstřícný přístup. Ale na možnou indukci v el. napětí jsem upozorněn nebyl. Nechám prověřit. Ještě jednou díky.
 14. Minulý rok jsem si nechal složit Mrazáka. Znáte někdo? Narazil jsem na výrobce náhodně a hned jsem věděl, že nám to bude spolu slušet
 15. Zdravím pánové, nenajde se zde někdo s Philips Hue? Mám následující problém. V chodbě mám jednu hue žárovku a hue senzor pohybu. Když mám nastavený režim noční světlo, tak mi žárovka po sepnutí problikne na jas 100% a během okamžiku se přepne do nočního režimu (minimum jasu). Když jdete v noci do spižírny, tak není o co stát Prohodil jsem žárovky i za jiné typy z hue řady a o víkendu jsem vyměnil i senzor pohybu a problém stále přetrvává
 16. ok, díky za info. Záloha v podobě homepodu a nebo případně i toho iPadu možná nebude od věci Cloudem ta záloha vyřešit nejde??
 17. Přemýšlel jsem ještě o homepodu, ale víc využiji TV. iPadem u nás vládnou jikry, tak jim nechci prozatím nechávat šanci do homekitu jakkoliv vstupovat/ovládat. Proto bych chtěl TV jako domácí centrum. U iPadu jsem četl o občasných problémech ve spojitosti s homekitem a jeho domacího centra.
 18. Zdravím pánové, využíváte někdo Apple TV jako středobod homekitu, jste spokojeni a nebo máte nějaké výhrady? Čekám, až ze slunné Californie vyjde již v minulosti avízovaná nová apple tv, abych mohl pomalu domácnost ladit do homekitu. Zatím jsem nikde kupodivu nedohledal žádné bližší info ohledně uvedení nové TV na trh. Nechce se mi už kupovat cca 3 roky stará Apple TV 4K
 19. Příspěvek jsem promázl. Dej si ho do sekce prodej.
 20. moje paže to není. Kamarád je velký motorkář a obrovský konzument moku od pana myslivce :-)
×
×
 • Create New...