Jump to content

MacBaren

Members
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Alpina, Christopher Ward, Seiko

Recent Profile Visitors

234 profile views

MacBaren's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Mám stejnou zkušenost. Starý Festiny, nevím co v nich je, jdou líp +2 vteřiny než Miyota 6S21 a upravená Ronda 8040.N v Alpinách +4 vteřiny.
 2. Novej přírůstek. Jsou krásně čitelný.
 3. Velice rychlá domluva i realizace. V úterý domluveno dneska doručeno. Dobře zabaleno. Můžu jenom doporučit.
 4. Tohle je u policie běžný. Taky mi řekli ať si je hledám po bazarech a inzercích. To se mi i povedlo. Naopak na jejich přístup si nemůžu stěžovat.
 5. To je hodně smutný. Ty máš ještě bohužel o dost jinou cenovou relaci než já.
 6. Abych to uzavřel. Přišlo mi od policie vyrozumění že to odkládají. Pachatel neznámý.
 7. Já jsem to tak dramatický neměl. Jenom jsem spal.
 8. Zdravím. Po dvou letech nepřetržitého chodu, ukradení a nalezení jsem je nechal zastavit. Udávaná rezerva nátahu je 46 hodin naměřil jsem asi 55. To je docela dobrý.
 9. To mi taky všichni říkají "hlavně že se ti nic nestalo". Mně prostě nepřišlo že se mi mohlo něco stát. Jenom jsem byl v pytli z toho že nemám hodinky
 10. Taky jsem myslel že TČ je od 5k. Na tu báchorku o vytopení jsem zapomněl. Pustili ho asi proto že ještě neměli otisky. Ptal jsem se jich. Šel jsem na sepsání až po něm.
 11. Dík. Ty už asi nenajdu. Byla by to velká klika. Jsem rád že mám tyhle dvoje.
 12. Jak jsem psal. Hodinky ukradeny ve středu, Alpina objevená v pátek. Jenže Wardy byly na bazoši už ve středu.Shewcza je koupil a zaplatil dopředu. V sobotu jsem napsal sem a on mně kontaktoval.Ještě jsem se ho přitrouble ptal jak je koupil že je mám doma. Myslím že psal prodejci o vrácení peněz ale bez odezvy. V neděli jsem volal policii že se našel další poškozený,řekli mi že má podat oznámení v místě bydlište. V pondělí po asi dvou hodinách na policii zjistil že má peníze zpátky na účtu a všechny inzeráty prodejce co měl na bazoši zmizely. Ještě dodám že v pátek po dopadení pustili prodejce dřív než mě. Moc psát neumím ale takhle to zhruba bylo. Jestli jsem na něco zapomněl může mně "spolupoškozený" klidně doplnit.
×
×
 • Create New...