Pozdravujem, posielam foto mojich prvých mechanických hodiniek - PRIM Televize, ktoré mám po otcovi. PRIMky prešli pred pár rokmi rekonštrukciou. Odkaz na krátke video o mojich primkách:
Zdravím, som tu nový. Približne už tri roky sa vo väčšej miere zaujímam o mechanické hodinky. Moje "prvé" mechanické hodinky boli Prim "Televize" ktoré som zdedil po otcovi pred 13 rokmi. Posielam pár foto môjho "Baby Fliegera" na ZULU remienku, ktoré nosím väčšinu roku. Odkaz na krátke video o mojich Seiko: