Jump to content

RomanRZ21

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Seiko, Edox, Steinhart, Tissot

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RomanRZ21's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Ahoj, děkuju za tip, prostuduju. Jo a hodinky jsem neuváděl záměrně, protože origo by mi tady asi nikdo stejně nepustil a mně šlo jen o tah. Ale jedná se o Christopher Ward supercompressor.
 2. Ahoj všichni, jen bych měl takovou otázku. Kde by se dal pořídit tah s mikroregulací, když zrovna není volný peníz na originál? Fakt se mi zrovna nechce dávat přes 6 tis. a mikroregulace by se mi strašně hodila Děkuju, jestli máte někdo zkušenosti s nákupem. Já potřebuji 22 mm Mějte se fajn.
 3. Ahoj všichni, tak nějak jsem si asi našel hodinky k 50-nám. Ale samozřejmě, člověk je chce vidět na ruce. Kdyby někdo náhodou měl nebo třeba i za hezký peníz pustil (musel bych ale nejdřív pustit něco já) a byl v Praze, rád bych se podíval. Moc díky. Jedná se o modré Super Compressory, ale i s modrou lunetou.
 4. tak to už se těším taky na jiný dojmy, než mám já A vzhledem k počtu 500 ks jich asi ani moc dalších nebude Já musím opakovat, že na tom bílém řemenu jsou naprosto na pohodu, co se týče nositelnosti. Naopak jsem si říkal, když jsem sundal Samuraje na tahu, že jsou nějak strašně lehoučký :)Jinak ohledně servisu bude asi záležet, kdo to bude dělat. Ale jsou nové, pár let to bude naprosto na pohodu a pak se uvidí. Já ani nevím, za jak dlouho by měli jít k doktorovi? Někdo říká 5 let, ale já si myslím, že pokud se převalují na ruce nebo v natahovači, že servis potřeba prostě není.
 5. Ahoj, nejsem zastánce klasických hodinek na jedné ruce a druhých (chytrých) na ruce druhé, pořád mi to přijde nějak divné a vedl jsem o tom s klukama, kteří to tak nosí různé debaty, ale proč a na co se vlastně ptám. Nemáte někdo zkušenost s nějakýn vážně miniaturním náramku, který by se dal klidně nosit a nějak hlídal moje funkce? Přeci jen už začínám jít do věku, kdy by se to mohlo hodit a rozhodně nechci mít pouze jedny chytré hodinky, které navíc musím neustále nabíjet. Svoje mechaniky, baterkáče, soláry si chci užívat dál, ale kontrolu bych také bral. A nevím, jestli věřit chytrým prstenům. Nějak netuším, kde a jak se nabíjí. Díky za nějaké podněty
 6. Je to už celkem starý vlákno, ale taky se chci započítat mezi Jungy
 7. Já obecně nějak nemůžu cokoli zlatého na hodinkách. Nějak mě to po prožitých devadesátkách, kdy se nosilo všechno zlatý nějak pustilo Ale tato kombinace mě příjemně překvapila a můžu říct, že je to vážně pěkný, vkusný a elegantní doplněk. A gumu pryč
 8. Pravda je, že je to trochu širší, než by mělo být, ale barevný sladění je parádní a je jasný, že se stejná guma asi užší nedala sehnat, ale je to do vody a vypadá to dobře. Pár milimetrů nebude normálně nikdo řešit, když nedáš fotku. Jsou super.
 9. RomanRZ21

  UNDONE

  Tak tyhle bronzády se jim fakt povedly a myslím, že tyhle můžou směle aspirovat do TOP 10 letních hodinek. Conversy, vytahaný tričko a jeansy. Už to úplně vidím
 10. Ahoj, koukal jsem na ně. Zajímavý počin. Ale jen si myslím, že když tyhle hodinky (a právě s příběhem) tak by tě měla kosmonautika hodně zajímat. O to asi jde především, což já bohužel nejsem. Ale určitě jsi dal někomu super tip. Vypadají vážně dobře.
 11. Ke speedtimerům. Na chronoshopu jsem je v komisi viděl dokonce za 13, ale už jsou pryč a pak jsem si je zkoušel a opravdu jsou mi malé. Ale jinak jsou fakt krásný. Ale na menší ruku. Já bych byl rád, aby byly vidět. A tím, že většinou střídám Jungy, pilot Bulovy a Samuraje, tak mluvím o větších hodinkách. Asi nejmenší mám 41mm Kronaby. Ale jinak fakt super hodinky.
 12. Ahoj, máš zápěstí, kde by to vadit vůbec nemuselo. Spíš jde o tu váhu, která je s tahem 160g takže to už je docela dost. Ale víš o nich. Ale hlavně, nožičky jsou poměrně krátký, takže i na menší ruku by to šlo. Na tvojí naprosto s přehledem.
 13. Díky, pár kousků tam ještě je, přece jen jde o sekci nové přírůstky Ale je pravda, že si člověk musí pořádně odtrhnout od huby, aby si něco pořídil. Naštěstí ještě takový pacient nejsem, i když se mi už pár hodinek na ruce protočilo. A chobotnice prostě nejsem
 14. Ahoj, je to v téhle kombinaci. Ale za mě je nej bílý a pak klasický tah. Ten třetí, modrý řemen se mi tak nelíbí.
×
×
 • Create New...