Přejít na obsah

Tomasbohmann

Členové
  • Příspěvky

    24
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Tomasbohmann

  1. Diky,googlil jsi lépe než já:)
  2. Rád bych se zeptal,zda si na dovolenou k moři,potápění atd berete i svoje drahé hodinky,nebo je raději necháváte doma.Já bych rád na dovolené udělal s hodinkama i hezké fotky,ale představa tahání kufrů,přesuny,cestování,písek mi trochu děsí.Rád udržuju hodinky v hezkém stavu:)
  3. gratuluji k novému překrásnému kousku
  4. Krásný,máš od AD?
  5. Docela mi ladi i k botam
  6. Ja taky vzdy poctive cekam.Na pepsiny uz ctvrty rok a nic:(
  7. Moc diky.Bechyne
  8. Dnesni prekvapeni
  9. Hlasim se jako zajemce a samozrejme necekam retail cenu.Nebranim se rozumne nabidce
  10. A vezmes je na 100 procent,nebo tam zustanou lezet?Vzal bych si je
  11. Ted moc nerozumim,psal jsi,ze ti volali,ze pro tebe maji suby,na ktere jsi byl napsany v poradniku prece.
  12. Jak jsi dneska dopadnul u Bechyněho s těma subama?
×
×
  • Vytvořit...