Jump to content

listerdave

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by listerdave

 1. Někdo tady taky psal o SKX007J1. Nechci dělat promo, ale jsou aktuálně k dostání na CreationWatches s black friday promo kódem (BFSALE) za nějakých 291€ (7600 Kč) vč. dopravy a cla, což není zlé. Sám jsem je měl odsud před pár měsíci cca o 550 Kč dráž... Tak kdyby se někomu hodilo.
 2. Nebyl. Vše přiznané. Prodejce to označil jako ¨measuring instrument¨, takže v podstatě nekecal - měří to čas A jak píše Gustaf, ono by to bylo stejně asi jedno... Zde detail mé platby z 26.08.2020, kdyby někdo chtěl porovnat aktuální nabídky (koukal jsem dnes, že už se tam zrovna SKXsa zdražily): Order for: 1 x SKX007J1 Shipping method: DHL Express Priority Shipping with Insurance and Duties / Taxes pre-paid (2-4 days) Price: USD 372.49 (287 zboží + zbytek clo a daně předplacené) Shipping Cost: USD 0 Package Cost: USD 0 Discount Applied: USD 22 (MANONTIME)
 3. Podelim se o me aktualni zkusenosti. Shanel jsem SKX007J1. Na Chrono24 aktualne dva prodejci, ktere jsem oslovil, posilaji pouze pres DHL, jelikoz airmail je dle jejich slov skoro nefunkcni kvuli covidu. Tedy je prakticky nemozne dostat hodinky bez celniho rizeni. Jeden prodejce byl ochoten oznacit to jako gift, ale oba se zdrahali deklarovat nizsi cenu. Vzhledem k velkemu cenovemu rozdilu jsem nakonec zvolil CreationWatches. SKXsa me vysly na 8500 CZK vc. DHL dopravy a predplaceneho cla a dani. Konkurencni nabidka na Chrono24 byla za 8200 bez dani a cla (risk vetsiho doplatku, i kdyz ten prod
 4. Zdravím. Chtěl bych SKX007J a rozhoduji se mezi Chrono24 (prodejce Singapur) / Skywatches / CreationWatches a vypadá to, že je to z bláta pod okap. Po přečtení několika vláken jsem pochopil, že je lepší volit Airmail, než DHL, kvůli poplatku... Někdo nějaké tipy, kde je největší šance vyhnout se celnímu řízení? A pokud by mě to postihlo, jak se prosím aktuálně pohybují poplatky? DPH je jasné (21 %), ale co CLO? Někde jsem četl, že cca dalších 15 %. Sedí to? Předem díky za rady! Omlouvám se za případné hloupé otázky. Hodinky jsem ze zahraničí ještě nekupoval...
 5. Zdravím, to mě tedy moc nepotěšilo. Chtěl bych SKX007J a rozhoduji se mezi Chrono24 (Singapur) / Skywatches / CreationWatches a vypadá to, že je to z bláta pod okap. Někdo nějaké tipy, kde je největší šance vyhnout se celnímu řízení? A pokud by mě to postihlo, jak se prosím aktuálně pohybují poplatky? DPH je jasné (21 %), ale co CLO? Někde jsem četl, že cca dalších 15 %. Sedí to? Předem díky za rady!
×
×
 • Create New...