Jump to content

engels

Member_50
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,506 profile views

engels's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ahoj, vyměním suby nový model 124060 koupené nové 10/20 ve výborném stavu za suby 114060 ve výborném stavu. Nabízím a pazaduji pouze full set .
 2. Ahoj, prodam modrý submarinery z roku 2021 full set a v nenosenem stavu za 460 tisíc, výměna je možná jen za Rolex. Děkuji majiteli za prostor.
 3. Ahoj, prodam Breitlingy za 499oo Kč, což je nejnižší cena asi vůbec. Hodinky jsou z roku 2015, jsou full set, jsou ve velmi dobrém stavu, byly sporadicky nošené, nemají žádné ťukance ani rýhy, jsou na tahu. Jsou to ještě klasické Breitlingy, chodi asi 1 sec za měsíc. Koupil jsem je 2015 nové u Provaznika, pak se prodaly tady na fioru a zase se ke me vrátily. Cena je pevná a prodej nejspíš dočasný. Bohužel je vůbec nenosím. https://www.breitlingsource.com/watch_details/Avenger_182.html Děkuji za prostor.
 4. engels

  Nomos,

  Koupím nomos s ručním natahem. Děkuji za prostor a případné nabídky.
 5. Ahoj, vyměním tyhle Breitlingy za něco drobnějšího, nebo spíš úplně drobného. Hodinky jsou z roku 2015, jsou full set, jsou ve velmi dobrém stavu, byly sporadicky nošené, nemají žádné ťukance ani rýhy, jsou na tahu. Jsou to ještě klasické Breitlingy, chodi asi 1 sec za měsíc. Bohužel nemám zatím fotky ale co nejdříve nafotím a dám je sem. V průběhu let jsem se odklonil od větších hodinek a nosím vlastně už jen hodinky do 40mm i menší. Jakékoliv otázky jsou vítány, neváhejte nabídnout cokoliv menšího , klidně i Rolex, s dopatky nahoru i dolů. Prozatím uvádím odkaz na mé hodinky pro ty, kdo mají zájem o více technické info: https://www.breitlingsource.com/watch_details/Avenger_182.html Děkuji za prostor.
 6. Ahoj, jelikož nemám nic co bych vzal na zahradu, kolo nebo motorku, poptavam nějaký "litačky" na ven. Nemám úplně přesné specifikace co bych chtěl, jen vím že chci něco jen v quartzu do 20ooo kč, ideálně celoocelové, analog nebo digi , něco jednoduchého nepřeplácaného množstvím ručiček,ukazatelů nebo funkcí, ideálně se safírem ale na něm netrvám. Může být innox, g shock, seiko, certina nebo vlastně cokoliv Díky za případné nabídky a za prostor.
 7. KOUPÍM GRAND SEIKA V QUARTZU. NA MODELU NEZÁLEŽÍ A NEZÁLEŽÍ ANI NA DOKLADECH. ZÁLEŽÍ JEN NA STAVU.
 8. engels

  Quartz

  Stále aktualni
×
×
 • Create New...