Jump to content

pantauleo

Member_50
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  doma

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pantauleo's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Tak moje hodinky vydržely minimálně 60 hodin, pak jsem je dal na ruku. Při nošení dělají cca +2 s a při položení korunkou nahoru přes noc dělají -2 s, takže jsem už asi 5 měsíců s přesností na nule. Kalibr mám taky L888.2 a hodinky cca 15 měsíců. Korunkou jsem hodinky nikdy nenatahoval, vždy jen nošením. Zkus je dát do nějakého vrtiče a pak změřit. Nevím, zda se vůbec otáčením korunky dají natáhnout naplno.
 2. Nevadí, na ruce jsou ve všech pozicích. Já když je neměl v rovině podložené kapesníčky, tak mi šly na nulu, podložené v rovině dělají přes noc -2 sekundy. Takže přes den na ruce +2, v noci -2 a za den mám krásnou nulu.
 3. Stejně, položím na devítku, korunkou nahoru a tah položím na kapesníčky, aby byly hodinky v rovině.
 4. Stará dobrá klasika. Pomocí odkládání jsem za poslední měsíc s přesností +1 sekundy. Při nošení dělají +2 s a při položení na bok -2 s, takže jsem denně na nule.
 5. Jedna dovolenková z Itálie. Už za sebou mají i koupání v moři a v bazénech.
 6. Nevím, zda to není vtip, ale každý se jednou učí: Vyšroubuješ korunku a když bude vteřinovka na 12, tak korunku vytáhneš na max., vteřinovka se zastaví a pak korunkou sešteluješ minutovku přesně na pozici. Pak korunku zacvaknout zpět a vteřinovka se rozběhne. Pak korunku zašroubovat. Pokud je teda šroubovací, když ne, tak stejný postup bez šroubování.
 7. Stačí tam jen strčit jehlu a hned se to vycvakne. Pak přendat na požadovanou dírku.
 8. Ty jsou parádní, gratulace. Dej víc fotek a nějaké info o hodinách. Update: už jsem našel vlákno.
 9. Tak pro oživení. Jak jste na tom s přesností hodinek? Měříte to někdo? Já po půl roce používání: 287 měření a průměr mám +2,15 sek za den. Ale dvakrát se mi je podařilo zmagnetizovat, takže pár dnů šly do mínusu. V poslední době při nošení cca 14 hodin denně jsem na tom +3 sek. Za mě tedy s přesností spokojenost.
 10. Hodinky super, recenze super, jen ve videu chyběl zpěv a více vtipu. Za mě jsou lepší zábavnější recenze.
 11. To se předbíhá skoro o 5 hodin za den. To je masakr. To se určitě samo nesrovná.
 12. https://www.hodinky-365.cz/blog/srovnani-potapecskych-hodinek-tissot-certina-mido-hamilton Jak posílal kolega ve vedlejším vláknu. Čtvery potápky. Akorát mají 43 mm, jestli se delaji i menší, jsem nehledal. Za mě můžu doporučit LHC. Kvalitní provedení, kvalitní strojek (já jsem +1,88 s). Rezerva u novějších je kolem 70 hodin. Dělají se 39, 41 a 43 mm. Akorát je asi neseženeš kolem tvého rozpočtu.
 13. Jo, jsou to všechno calibre 5 a ty mají jen 38 rezervu při 28 800 polokmitech. Bych radši bral 25 200 polokmitů a delší rezervu.
 14. Ty jsou moc pěkné. Jen škoda, že dělají jen 43 mm a ta rezerva 38 hodin je tedy dost málo.
×
×
 • Create New...