Přejít na obsah

honza71

Členové_50
  • Příspěvky

    6 785
  • Registrace

  • Přítomen

  • Vítězné dny

    2

Vše od uživatele honza71

  1. Za par let si nikdo nevzpomene, co to bylo za pseudoturnaj a JM a KM budou navzdycky sampioni z US Open
  2. Jj, kdyz sel souper do deseti, rikal jsem si prima, to bude dobry. A bac
  3. Peknej fotbal vcera na Letne.
  4. Nic dobrýho
  5. Osklivy to bylo. Skoro lituju, ze jsem navedl svy syny, aby si to pustili
  6. Za me dobry. Vic jsem si pral finale ARG vs FRA, ale k radosti mi staci, ze tam neni ENG. Nemaj hrdost. Ve chvili, kdy Anglicani vzali k narodnimu tymu zahranicniho trenera, zahodili "odkaz" kolebky tohodle sportu.
  7. Tak ten byl v minulym zivote nejspis mravenec
  8. Slava vitezum, cest porazenym. Karoliny je mi trochu lito, ale Noskova je sampionka se vsim vsudy. Vyhrat Wimbledon v jednadvaceti, smekam
  9. Jsem na dovoleny a netusim, kde a jestli vubec bude sance zkouknout finale. Ale bude to mensi nervak, kdyz si budu muset jen otevrit vysledek na Livesport. Kdyz jsem dneska dosel z plaze a bral do ruky mobil, abych zjistil, jak dopadly semi, byl jsem nervozni jak pes V sobotu to bude na pohodu. Malicko vic to preju Karoline, ale jako Cech nemuzu byt po finale zklamanej
  10. Yes
  11. Chleba ke gulasi je cajk a lepsi nez knedlik, to da rozum :). Okurek me zaskocil
  12. Kikoti z FIFA Ale na Norsko vs Anglie se moc tesim. Francie vs Maroko by mohl byt taky pekny zapas.
  13. Clovek se uci celej zivot. Okurku ke gulasi vidim prvne.
  14. Je to divokej sen, ale pavouk stale umoznuje variantu ceskyho finale
  15. To byla bitva
  16. Super dres. Vcera se bohuzel sami uvarili. Vlitli na Maroko, hrali krasne, ale jak sel cas, tak bylo "jasny", jak to dopadne. Maroko zkusene. Snad nebude horet Pariz, az je Francie posle domu.
  17. Druhej gol Kapverd byl krasnej
  18. honza71

    Rodinné foto

    Tvoje rodinka uz davno neni skromna, ses vypracoval
  19. Nic moc. Muchova, Bartunkova a Krejcikova jsou v horni pulce pavouka a jdou tedy proti sobe. Ta z nich, co prezije, potka ve ctvrtfinale Sabalenku Navic Bartunkova jde na Krejcikovou hned pristi kolo.
  20. Ani nevim, koho maji v pavouku. 1. polocas hrali jedno velky ho.no. Soupere mi bylo trochu lito, ale jako nezaujatej jsem si ten zapas uzil. HK mel imho dostat zlutou za tu nafilmovanou "penaltu" v prvni puli.
  21. Tak to byl zaver Kane je proste bourak.
  22. Japoncu je mi strasne lito. Nejak to neumim "kanarkum" prat
  23. Vrchem se jezdi bez omezeni, takze cajk. Kdyz delas plan, mrkni na INWASH. Mycka s parkovanim pak kroku od terminalu. Nelitam casto, ale kdyz jo, tak vetsinou parkuju u nich a domu se pak vracim navonenou plechovkou
  24. Jj, vypada to, ze Argentinci s Messim hrat chteji, kdezto Portugalci s Ronaldem hrat musi
×
×
  • Vytvořit...