Jump to content

bronas_k

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bronas_k's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

 1. Konečně to někdo napsal. A odborníci ze Švýcarska a Rakouska taky pobavili
 2. Ano myslím stepless. Často to přenáším takže u mě taky ruční mlýnek jasná volba.
 3. Timemore aktuálně mám a zvažuji místo něj Comandante, nebo právě Kinu. Ale zatím nemám páru, jestli je jeden z nich výrazně lepší v konzistenci, než ten druhý.
 4. Můžu poprosit odkaz na ten distributor?
 5. Tak ten rozhodně nemá konkurenci
 6. Za mně taky Davidoff a hodně překvapila Perla Keňa. Ale ta je dost ovocitá.
 7. Měl jsem to podobně. Když se mi podařila extrakce 35-40s, tak jsem to vyléval, až jednou jsem si řekl, že je škoda to aspoň nechutnat a tak káva neměla chybu. Od té doby jedu extrakce nad 30s a spokojenost největší Jen když mám chuť na vyšší aciditu, tak to nechám kolem těch 25s s lehce sníženou teplotou.
 8. Termohrnky používám a výhoda je, že není potřeba je nahřívat a i tak káva vydrží déle teplá. Druhá stránka věci je zvyknout si v puse na silnou tloušťku hrnku, ale po druhé kávě už to člověk nevnímá
 9. Pak napiš prosím srovnání s původními miskami co se týče chuti kávy
 10. Co mě za poslední dobu dost zaujalo je Lázeňská káva z Luhačovic, celkem si teď na nich ujíždím, opravdu výborná káva. Znáte někdo?
 11. Znám strašně dlouho to forum, ale jejich kávu jsem ještě nevyzkoušel, ale chystám se Jak si podle tebe stojí na CZ scéně? Nezasekli se na tmavě pražených kávách?
 12. Věřím, že kdo je tu z Olomouce, potvrdí vysokou úroveň zdejších kaváren, hlavně těch patřící k pražírnám
 13. Souhlas S RedAce666 s tím že si chuťově nepolepšíš. Mám Lelit s PIDem a nevšiml jsem si, že bych v kavárnách s výběrovkou pil lepší kávu než si udělám doma.
 14. Chtěl bych se zeptat jakým nejrychlejším způsobem snižujete teplotu vody po použití páry na teplotu pro extrakci kávy. (Udělám cappuccino a někdo si vzpomene, že chce espresso). Je to výjimka, moc často se to nestává, takže hx bojler nechci
×
×
 • Create New...