Jump to content

lukassob

Member_50
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Manual, Automatic, Quartz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lukassob's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Moje nové Orient Ray II dělají průměrně 5 až 6 sekund za den do plusu.
 2. Do pavoučího pouzdra jsem ho zkoušel dát a tam nesedí.
 3. Srovnání ciferníku, foto před našroubováním dýnka.
 4. lukassob

  Novinky Orient

  Orient Kamasu limitovaná edice 2 800 ks.
 5. Je tady. Legenda Orlík. Letošní, časem omezená limitka, PRIM ORLÍK 2022 LE. Další kapitola nestárnoucího modelu. Spojení neporazitelnosti, řemesla, vášně a umění. Minimalistický design, dominance šedé barvy, detaily v barvách trikolory. Titanové pouzdro zdůrazňuje klasické tvary Orlíků. Číselník bez datumového okna vzdává hold historickému modelu. Lipový list na korunce odkazuje na náš krásný a silný národní strom. V listopadu letošního roku zasadíme 22 těchto nádherných stromů jako projev úcty k národním tradicím a symbolům. Tváří těchto Orlíků je charismatický český herec Hynek Čermák. Limitovanou edici můžete koupit pouze v letošním roce. Více o tomto modelu se dozvíte na našem webu: https://www.prim.cz/prim-orlik-2022-le
 6. Nový decentnější řemínek
 7. lukassob

  OMEGA X SWATCH

  Tohle bylo asi od začátku jasné...
 8. S DanJ rychlá domluva, hodinky mi poslal ihned po zaplacení, popis a příslušenství přesně souhlasilo. Hodinky taky poslal skvěle zabalené. Mohu DanJ určitě doporučit.
 9. lukassob

  OMEGA X SWATCH

  Už oznámili, že prozatím online nebudou. Je otázkou, co znamená to prozatím.
 10. Došel jsem k závěru, že ty hodinky s tímto ciferníkem budou asi originál, protože jediné hodinky s tímto ciferníkem, kde průměr pouzdra je roven nebo větší než 32 mm, jsou typ 50 045 1, ale do těch tento ciferník nejde (vyzkoušeno), protože má menší průměr. A jiné s tímto ciferníkem o tomto průměru v knize nejsou.
×
×
 • Create New...