Jump to content

lukassob

Member_50
 • Posts

  777
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Manual, Automatic, Quartz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lukassob's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

12

Reputation

 1. Prodám hodinky SEIKO 5 Sports DressKX modré SRPE53K1. Koupil jsem je zde od místního člena a trochu ponosil. Hodinky vypadají dobře, obě sklíčka jsou čistá, žádné vrypy, jen drobné vlásečnice, a to zejména na sponě - viz fotky. Kompletní balení - viz fotky. Přidám modrý NATO strap. Jsou stále v záruce - do 13.08.2027 (KOSCOM). Zaslání ideálně přes Zásilkovnu nebo osobně Praha - pouze Budějovická během dne. Pojištěná Zásilkovna - 100 Kč. Pouze prodej. Cena 4400 Kč plus poštovné nebo osobně. Podrobné informace třeba zde: https://www.helveti.cz/seiko-5-sports-srpe53k1 Kontakt: luksobluksob (zavinutec) centrum (tečka) cz Díky za zhlédnutí.
 2. Tak by se udělala modrá sunburst nebo gradientní. Ta stávající je matná broušená. A hlavně bych tam dal bílou luminiscenci.
 3. Ahoj, co je to za barvu magova?
 4. No, a pak tu máme ještě Vulcain Skindiver Nautique Polar... https://gioielleriaangelini.com/vulcain-skin-diver/5554-vulcain-nautique-skindiver-polar-x-angelini-edizione-limitata.html
 5. Tohle k tomu napsali z Chronofactum: No - je to jiná zelená, ale je to blízko, to je pravda. Chronofactum Deep Teal je tmavší, elegantnější odstín, zatímco zelená Ocarat, kterou jsem v reálném životě neviděl, se zdá být živější. Sytou modrozelenou barvu jsme vyvinuli s naší německou komunitou. Předpokládám, že Ocarat oslovil Vulcain také s žádostí o zelenou. Samozřejmě nebylo od Vulcainu moc chytré používat i pro edici Ocarat také efekt sunray a gradientní ciferník a věřte mi - s Vulcainem jsme o tom trochu diskutovali, zvláště, když jsme vše vyvinuli jako první, ale nyní jsme byli druzí v oznámení. Ale v každém případě se tyto věci dějí a Vulcain nyní interně provádí určité změny, aby se vyhnul chaosu, jako je tento - doufejme - v budoucnu.
 6. Ty zelené kouřové jsou moc pěkné. Edit: Deep teal by měla být podle Googlu modrozelená. Tak nevím, co je to za barvu.
 7. Montre Skindiver Wembley Vulcain x Ocarat - Edition limitée https://ocarat.com/montre-skindiver-wembley-vulcain-x-ocarat-edition-limitee-vulcain-114157.html#ae11 Moc pěkná limitovaná edice 50 ks. Pěkný kouřový ciferník.
 8. lukassob

  OMEGA X SWATCH

  https://www.fratellowatches.com/three-new-moonswatch-mission-on-earth-editions-lava-polar-lights-and-desert/
×
×
 • Create New...