To mi trošku křivdíte, večer jedu k naším a zkusím se podívat na strojek a pošlu fotku. Ano jde mi o cenu, myslel jsem že je třeba prodám za hezkou cenu a chtěl bych si pořídit nějaké pánské Omegy. Já se v tom nevyznám, se divím, že se někomu vyplatí dělat kopii hodinek a použít zlato. Vím, že se dělají kopie Rolexek v poslední době ale tohle jsem netušil.
Já byl loni v létě s tím u nás ve městě u hodináře a ten mi nabízel za to 25 000 Kč a dost na to naléhal, tak jsem předpokládal, že jsou pravé.