Jump to content

MartyH

Member_50
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Casio, Alba

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MartyH's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Také krásné! Ta natištěná písmena dnů vs. zkratka aktuálního dne působí zvláštním dojmem. Seika moc neznám, ale tohle jsem ještě neviděl.
 2. Oba kousky prostě nádhera! Asi to bude NOS, jak to tak vypadá. Moc krásné!
 3. No jasně. Při přehrávání by mělo být zavřené víko, na kterém je závaží na ložisku.
 4. Casio AL-180 po "renovaci". Již před nějakou dobou jsem je za pár korun koupil ve stavu "vylovení, vysušení, odbahnění" s tím, že je v nejhorším hodím do koše. Tělo jsem zbavil zbytku pochromování kyselinou chlorovodíkovou s bláhovou představou, že je pokovím zinkem a vyleštím. Několikrát jsem tedy provedl kolečko nástřik grafitem -> pomědění -> pozinkování, ovšem vždy to dopadlo tak, že se mi to někde loupalo. Navíc grafit všude, nešlo to dolů, manželka mě málem přizabila, když předložka v koupelně změnila barvu z růžové na šedivou... Zklamaně jsem je tedy odložil s tím, že už na to se*u. No a včera přišel jejich čas . Vzal jsem barvu ve spreji, tělo odmastil a přestříkl s tím, že když se to povede, bude to originál, když ne, půjdou! Žádná hitparáda to není, ale lepší než drátem do oka. Tak co myslíte?
 5. Jeden z mých milovaných Sony FH-7 MK II s gramofonem PS-Q7. Je to malý ďábel s ohromujícím výkonem až 280W a i s gramofonem váží něco kolem 15 kg! Jeho slabinou je složitá mechanika kazetového přehrávače, konkrétně auto reverse, který občas zlobí. Jinak však nabízí již zmiňovaný auto reverse s volbou nekonečného přehrávání (přepínač je ze zadní strany), což u předchozího MK I nebylo, ale třeba i vyhledávání mezi skladbami nebo automatickou detekci typu kazety. Systém Dolby je verzi C. Gramofon je plně automatický s direct drive pohonem a můžete si na něm přehrát 7 i 12 palcové desky s otáčkami 33 nebo 45 rpm.
 6. B815 s modulem 155 Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Narazil jsem náhodou na toto vlákno a prošel jsem ho jedním dechem. Prostě paráda! Abych nebyl pouhým konzumentem, také přispěju svou troškou do mlýna.
 8. Já dnes Alba Y770-5000 s neoriginálním tahem. Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. To je pecka! Poklady od Gomba jsou prostě jinej level.
 10. @Hantronix mě inspiroval. Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Já dnes ve “zlatě”. [emoji3526] Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. Díky za link, to jsem vůbec nezaregistroval...
 13. U T-1500 mám stejný problém i s novou baterií... Jinak super!
 14. To vypadá stejně jako modul 56 od Casia. Vůbec jsem netušil, že se to používali i jiní výrobci. Edit: Jsou moc pěkné! Vypadají elegantně.
×
×
 • Create New...