Jump to content

indian2023

Member_50
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Morava
 • Fanoušek značky
  Hamilton, Citizen, Seiko, Casio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

indian2023's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Jakou máte zkušenost s řemeny Hirsch? Já mám dva. Kansas a Duke a jsem nešťastný. Nestojí málo a jsou tvrdé a nepohodlné. Hezké jsou, ale to je tak všechno. O polovinu levnější kousky mi dělají mnohem víc radosti. Třeba Lavu.
 2. Rozumím, ale tvarově stejné jako originální, nebo ,,co se našlo"?
 3. @ZmrzlinarTo sklo je originální? Zdá se mi mega vypouklé. Ale možná to klame a hlavně nejsem znalec Primu.
 4. Počkej..... někteří brali po dvou jako investiční Taky mám tričko objednané a přibral jsem i ten časák. Za 350,- na dva roky, to je úplně krásné. Vzhledem k tomu, že to první číslo co mi dojde je 6/24, tak už budu mít pocit, že je zadarmo.
 5. Pravda. Nicméně strojky kupuje dneska kde kdo. Taky se to promítá výrazně v ceně. Měli 120 ks edici, které měli být podle původní předlohy s původním strojkem. Ale vyprodáno do pár minut a cena úplně někde jinde. https://www.lip.fr/en/men-watches/1001-t18-original-3411120045937.html
 6. Jinak pokud chcete podpořit Ondru a jeho práci, tak.muzete koupit tady: https://shop.micropraha.com/kategorie-produktu/hodinky/lip/
 7. @colommbo jak to myslíš? LIP to určitě je. Pravda je, že ta firma měla nějaké potíže a tak to pak asi někdo koupil. Nicméně rozjel to a pokračuje to dál.
 8. Dej hledat LIP T18 Churchill. Nabízí je kluci z Micro Praha. Kdyby se ti to náhodou nedařilo najít tak písní. Dělají se i jiné velikosti, barvy. Jo a možná je má ještě hodinkovna.cz seženeš je cca do 4.800,-
 9. Přemýšlím kam to napsat a zkusím to tady. Všechno začalo v září 2020, kdy jsem měl Covid. Sice nepotvrzený, ale měl jsem totální ztrátu čichu. Jenže ta travala skoro měsíc a následné odeznívání bylo velmi pomalé. Pak jsem dlouho třeba kolem aut cítím takový divný sladký zápach. Káva a čokoláda chutnali jako spálená guma. Zelenina byla problém a paprika - z toho se mi chtělo zvracet. Salámy srmrděly, bylo toho hodně. Po asi půl roce se to zlepšilo na snesitelný stav, ale třeba zelenina byla pořád odporná a prostě spousta chutí byla pořád posunutých do méně příjemných poloh. Protože pak už to bylo víc jak tři roky, tak jsem myslel, že to mám až do smrti a vlastně jsem se s tím naučil žít a tento stav trval cca až do půlky března 2024. Naprosto náhodou jsem si vzpomněl na Rooibos. Prostě jsem na něj měl jen chuť a samozřejmě všichni víme, že to je zdravé že, ale žádný úmysl v tom pití nebyl. Tak jsem ho celkem pravidelně začal popjít. Téměř každý večer. Někdy s medem, někdy čistý. Piju ho cca měsíc a půl a z ničeho nic jsem zjistil, že čich a chuť je tam kde byla před Covidem. Zkoušel jsem hledat nějakou souvislot na internetu, ale nenašel. Jen něco, že Rooibos má pozitivní účinek při léčbě covidu, ale tak to bylo obecné a v podstatě kde jaká bylinka má přece pozitivní vliv ři nemoci. Samozřejmě možná to celé nijak spolu necouvisí. Možná se to samo se to. Nevím. Každopádně ten Rooibos je jediná výzmná změna v mém životním stylu. Tak jsem měl potřebu se svěřit.
 10. A co tak nějaký obdélník. Aktuálně jsem poznamenám vlastním nákupem a jsem z toho pořád tak paf, že teď to budu chvilku cpat všem. Nicméně měl jsem to podobně. Mám spoustu kousků co neprodam a chtěl jsem si udělat radost, ale zároveň vybočit ze středního nudného proudu. Nechci asi psát konkrétní model. Rozpočet je pěkný. Takže vybírat je určitě z čeho.
 11. Ač na to přímo nevypadají, tak mám pocit, že by mohli být docela kombinovatelné c se týká barev řemenů. Nicméně nejvíc hotový jsem z toho ciferníku. Má dva směry brusu a to tak hraje se světlem . Doteď jsem byl hodně konzervativní ve výběru hodinek, ale toto mě přesvědčilo, že netřeba se bát experimentů.
 12. Páči Tyto hodinky jsou podle mě nefotogenicke. Tedy v reálu působí jinak - lépe než na těch fotkách. Stejně tak v hodinkovnici vypadají malinké a to ostatní hodinky nemám velké. Ale na ruce jsou pak akoratni.
 13. Mnohokrát jsem si ověřil pravidlo - hodinky na fotkách vypadají jinak než v reálu. Teď to platí mnohonásobně. V reálu působí hodinky elegantně, ale přitom svěže a v pohodě. Na fotkách jsem z nich měl pocit, že je to akorát tak k saku. Ciferník úžasně chytá světlo. Toto jsem ještě nikdy nezažil takovou podívanou. Rozměr na mých 17,5 ideální naprosto. Sedí nádherně. Mám velkou radost.
×
×
 • Create New...