Jump to content

R4B4

Member_50
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by R4B4

 1. Nabízím nový ručně vyrobený Rally řemínek, 120/80, 22/20, včetně nové spony, pošta (ČP, Zásilkovna) na mně. Cena 690,-.
 2. Nabízím nové, ručně vyrobené řemínky z pštrosa, v barvě cognac, bombírovaný 22/20, 120/80 šedá s jemnými tóny (asi)růžovofialová, moc hezká barva, 22/22, 120/80, šedá niť. Oba po 950,-, včetně nové spony, pošty (ČP, Zásilkovna) Děkuji za prostor.
 3. Spokojenost, děkuji za obchod.
 4. Potvrzuji výše uvedená hodnoceni, děkuji za obchod.
 5. Nenašel jsem hodnocení, tak zakládám. Všechno naprosto v pořádku, děkuji za obchod.
 6. Další obchůdek přišel, opět spokojenost s Petrovým přístupem. Děkuji
 7. Jen se budu zase opakovat, díky Marceli,, A++++"
 8. Děkuji Filipovi za bezproblémový obchod.
 9. Děkuji Petrovi za příjemný, rychlý, bezproblémový obchod, těším se na další.
 10. Tak to vlákno zase trochu oživím. Pořídil jsem si Magrette Moana Pacific Diver II, LE 500ks, musím říct, že jsou fantastické, zpracování, spolehlivý strojek, lumi.
 11. Jiná hodnocení na tohoto člena jsem nenašel, tak zakládám jako první. Obchod proběhl bez problémů, takže za mně vše v pořádku a klidně doporučuji. Díky za obchod.
 12. R4B4

  Mido

  Tak i já se přidám, dnes na procházce.
 13. Na netu nikde nemůžu najít recenze a zkušenosti uživatelů, jen takové všeobecné informace. Každopádně díky za postřeh.
 14. Zdravím, mám prosbu k těm co mají nějakou zkušenost se strojkem Miyota 8218. Rád bych se dozvěděl jaké máte zkušenosti s odchylkou +- za 24 hodin a jak je celkově spolehlivý. Budu rád za každý postřech. Děkuji Robert
 15. Proběhly dva obchody, za mně spokojenost, děkuji a těším se na další.
 16. Fakt nevím co mám ještě přidat v hodnocení, Marceli díky
 17. Nebyl to náš první obchod, budu se těšit na další. Samozřejmě kladné hodnocení. Děkuji
 18. Nenašel jsem, tak zakládám. Obchůdek proběhl v pořádku, komunikace, platba. Děkuji
 19. R4B4

  DONE

  Několik měsíců jsem šetřil na nějaký nový přírůstek. Náhodou jsem narazil na značku DONE, mrknul jsem na stránky výrobce a řekl jsem si,,, i mladí by měli mít šanci. Je to hodně mladá značka, ale risknul jsem to a nelituji. Pořídil jsem model DONE MECHANICA A01-Leather. Myslím, že vypadají fakt dobře, zpracování parádní, balení na hodinky za docela slušnou cenu je dle mne luxusní, hlavně to kožené cestovní pouzdro, k tomu zdarma NATO. SIZES AND MATERIAL Watch Diameter 43.8mm Thickness of the watch 10.9mm
 20. Nenašel jsem hodnocení tohoto člena, tak zakládám jako první. Obchod proběhl bez problémů, rychlá platba, komunikace. Děkuji
 21. Díky za reakci a čteš mi myšlenky, protože na ten vnitřek jsem se chtěl taky zeptat. Díky
 22. Hoši, už několik měsíců si lámu hlavu co vlastně chci, ještě několik takových pozitivních komentářů a je asi vybráno. Pěkné hodinky + výbava, chválím. Mám jen dotaz, ten kaučuk a kůži jsi musel extra objednat nebo to poslali jako bonus v ceně? Díky Zapomněl jsem ještě, jak je to s SWISS MADE, dívám se na stránky CREPAS a logo na fotkách chybí a na vašich fotečkách je.
×
×
 • Create New...