Přejít na obsah

jankoxxx

Členové_50
  • Příspěvky

    8 693
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele jankoxxx

  1. Tak tie ToG su fantasticke. Jedny z tych hodiniek ktore mi este chybaju...
  2. to kongo, bude to hrat dobre s mojim ajfonom?
  3. jankoxxx

    Baselworld 2019

    tie prve dve GS su prenadherne. To by som si doma nechal pacit! A co tie Pressage? Davaju tam uz ten novy tenky kaliber?
  4. jankoxxx

    Tudor Baselworld 2018

    Tak co, zatial nic?
  5. treba sa holt vediet zbalit...
  6. Moony predsa [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Ked spravi Rolex full gold tak sa z toho ludia idu poskladat. Ked to spravi Omega tak je zle... Za mna super pocin. V zivote na ne mat nebudem, to je asi jasne. Ale uz len existencia tohoto modelu ma naplna potesenim. Su fakt pekne.
  8. mam rad happy end hod foto skladacky ked to bude
  9. Male velke hodinky na vylete [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. jankoxxx

    Tudor Baselworld 2018

    Ja si myslim ze to foto neznamena ze to budu suby... Ale sam som zvedavy
  11. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. jankoxxx

    Prim Sport Igen

    Skus sa spytat zekona. Ja detaily az tak moc meviem..Dalsie foto [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Este aby som upresnil dohady. Ako zakladetel vlakna vydavam nasledovne nariadenie: Postovat fotky hodiniek jednoznacne mensich ako 40mm. Kto dane pravidlo porusi, odsudzuje sa na tyzden (menovite 7 dni) nosenia dievcenskych flikflakov! Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Letecky den [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. ono sa to lepi UV lepidlom. podla mna tam bola daka mikromedzera a doslo k vniku vody... kupoval si ich nove alebo second hand? vela roleksakov dava kyklopa dole a ked ich chyti chronobundus tak ho tam samodomo lepia aby ich vratili do povodneho stavu no a opatovne lepenie uz nebyva vzdy na 100%
  16. Irving Stone - precital som uz od neho zivot Vincenta van Gogha a Michelangela Buonarroti. Velmi putave citanie na dlhe zimne vecery.... Dalsi a v poradi je Sigmund Freud.
  17. a mna ta vykopavka potesila, lebo nieco teraz tiez hladam
  18. zlodeji chodia asi na skolenia do Irska. par rokov dozadu ked som tam este zil sa toto dialo par mesiacov pokial to nepreslo mediami. potom si uz postaci davali bacha a davali uz len na recepcie...
  19. jankoxxx

    Prim Sport 2

    aj ja. nejako mi to taha oci do strany
  20. A zase volaco popridavam... Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. jankoxxx

    Prim Sport Igen

    A ano, viem ze vlozka neni origo. Ale snad uz prava vlozka coskoro dorazi..
  22. jankoxxx

    Prim Sport Igen

    Par fotiek [emoji12] Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. ludkovia, vedel by tu niekto doporucit prehravac co podporuje offline mode na tidal?
×
×
  • Vytvořit...