Přejít na obsah

quattrocz

Členové
  • Příspěvky

    18
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

quattrocz's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

0

Popularita

  1. Přidávám ještě nějaké foto GWS G10 MARK I s originálním koženým řemenem.
  2. Dnes na procházce lesem GWS G10 PRO
  3. Přidávám porovnání modelů GWS G10 PRO x GWS G10 MARK I Jsem spokojený, s modelem GWS G10 PRO jsme si vyloženě sedli. Protože model GWS G10 MARK I byl pořízen jen na vyzkoušení, půjdou hodinky dál do světa.
  4. Dnes dorazily druhé GWS G10 PRO. Ještě větší spokojenost než GWS G10 MARK I.
  5. S tou vodou to vidím taky tak. Hodinky mi dělají radost i tak jak jsou, ale kdybych si je mohl vzít 2x nebo 3x za rok na ruku, bylo by to ještě lepší ;o) Naleštěné krásky z nich už nikdy nebudou, s tím jsem smířený.
  6. Mám po dědečkovi jedny hodinky Vostok, cal.2209, vyráběné zřejmě v letech 1970-1979 (pokud se nepletu) Hodinky jsou v poměrně žalostném stavu, ale mám velkou chuť je nechat opravit alespoň do provozuschopného stavu. Momentálně nejdou natáhnout, nastavení času jde v pořádku. Nikdy jsem žádné hodinky nenechal opravovat, když dosloužili pořídil jsem nové a tak nemám žádnou představu o ceně ani jestli se dají takto staré RUSKÉ hodinky zprovoznit. Jsem ochoten investovat do opravy řekněme kolem 1500 Kč Má otázka zní - je reálné za tuto cenu hodinky zprovoznit? Předem děkuji za vaše názory a odpovědi.
  7. Já na focení dnes sundal z ruky tyhle.
  8. Přidávám dnešní foto.
  9. Neodolal jsem a dnes jsem objednal GWS G10 PRO, doma už mám GWS G10 MARK I. Až nové GWSka dorazí, dám sem společné foto.
  10. Dnes GWS G10 na čestvě vybaleném strapu. Ostatní barvy z doručené zásilky budou postupně následovat.
  11. Po pár dnech používání musím říci, že T25 je zcela dostačující a T100 musí být skoro svítilna ;o))))) Přikládám jedno foto obyčejným automatem jen oříznuté a zmenšené bez dalších úprav.
  12. První večerní a noční testování T25ky dopadlo uspokojivě. Za šera i za tmy odečet času zcela bez potiží. Tritium mám v zelené barvě, o barvách tedy platí to co tu již bylo zmíněno. Určitě bych rád porovnal T25 a T100. Nemáte někdo typ na hodinky podobného vzhledu jako jsou GWSka, ale s T100? Jak už jsem psal, uvažoval jsem o Aragon Divemaster T100 a nebo DEEP BLUE DayNight OPS Tritium, ale raději bych něco vzhledu GWS G10. GWS G10 splnily očekávání, jen malý nedostatek, ale za ten nemůžou hodinky, ale můj s věkem se zhoršující zrak. Při nedostatečném osvětlení těžce odečítám malou datumovku (
  13. GWSka dnes darazily. Vkládám jeden rychlocvak v práci. Kůži jsem schoval a hodil je dočasně na silikon než dorazí objednané řemeny. Všem děkuji za příspěvky a časem se podělím o své poznatky.
  14. Děkuji všem za příspěvky. Situaci jsem vyřešil následovně. Na zkoušku jsem objednal GWS G10. Pokud se tritium osvědčí s největší pravděpodobností je pošlu dál a půjdu do DEEP BLUE DayNight OPS Tritium (líbí se mi modrá varianta), ale to ukáže až čas. Zatím očekávám pošťáka a GWSkama. Dalším příspěvkům na dané téma se nebráním a budu za ně rád.
×
×
  • Vytvořit...