Zdravím jsem majitelem hodinek J. Springs od listopadu loňského roku a to modelu J.Springs Master Diver s otočnou vnitřní lunetou černé barvy BEB023 se strojkem Y676, který je totožný se strojkem Seiko 7S36. Hodinky se v přesnosti za půl roku pravidelného nošení ustálili na -15 sec. za den což je v toleranci. Myslím si, že svítivost mateřských hodinek Seiko je lepší, ty moje nesvítí nic moc. Spřátelený hodinář mi u nich udělal tlakovou zkoušku a vodotěsnost odpovídá udávaným 10 Atm.
Když to za sebe shrnu na běžné nošení dobrý hodinky, ale dnes bych si asi koupil Seiko
tož tak.
Wins