Přejít na obsah

Vévoda

Členové
  • Příspěvky

    5
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Vévoda

  1. Tak jsem se po půlroce AD připomněl (čekám na DJ a OP) a dostal jsem odpověď typu "až to bude, tak to bude". Je mi jasné, že mi nikdo neřekne na den přesně, ale čekal bych minimálně na základě dodání z předchozích let, že by měl dealer být schopen říct alespoň "od-do". Jsem popravdě dost zklamán, odpověď "až to bude, tak to bude" neříká vůbec nic, jen to, že to může být taky x let, pokud vůbec. Dost nyní zvažuju, že se o pár desítek tisíc navíc plácnu přes kapsu a pořídím na sekundárním trhu.
×
×
  • Vytvořit...