Usmálo se na mě štěstí, když jsem byl až třetí v pořadí na hodinky. Ale nakonec se dostaly až ke mně. Domluva byla rychlá, seriózní a bezproblémová. A za chvilku už hodinky vyrazily mým směrem. Vše bylo dle popisu a musím vyzdvihnout balení, protože takhle pečlivé není často ani u eshopů! Díky a rozhodně doporučuji!