Přejít na obsah

Helex

Členové_50
  • Příspěvky

    1 004
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Helex

  1. Mám sice jiného favorita v téhle řadě, ale konečně si premiery někdo koupil!!! Gratulace veliká
  2. Zase spolu pěkně ladí s modelem čechino
  3. Na Atárku Boulder Dash, na PC Simcity, Duna II, Diablo, Descent, pak Mafia a pak zatim nic...jo samozřejmě Wolfika, warcraft a starcraft Pamatujete Diktátora? To mě bavilo, potrestat revolucionáře? ANO!
  4. Běžná ETA má nějakých 42 hodin rezervu nátahu, to na noc stačí určitě a myslim, že když je nenatahuješ silou, je to O.K. Ale to bych radši nechal na pánech hodinářích..
  5. Mně se upřimně moc nelíbí, i když Junkers by mi nevadil. Jednak mi chybí hodinový sčítač, vadí mi umístění datumky a navíc mi červený detaily a nápis 150 jahre Hugo Junkers v tomhle případě přijdou rušivý. Působí na mě "lacině", ale to může být fotkou.. Otázka je, jestli to musí být chrona a jestli musí být nové. Mně se třeba čím dál víc líbí Archimede Arcadia v nechrono verzi, přijdou mi bezchybné a občas se tu mihnou Fortisky za výbornou cenu, i když ai nechrono http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky-Archimede-Arcadia-bila-modra http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky-Archimede-Arcadia-cerna-stribrna
  6. Děláš dobře, jsou krásný!
  7. Hypotéku, je to na pořád vyřešenej problém, zatímco auto i hodinky jsou jenom na chvilku...
  8. A Karel ještě: Až mi bude tak stodeset, přijde pánbůh, zmačkne reset
  9. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    Děkuji za sraz, bylo to fajn
  10. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    Ježiš proč si furt tak nabíháš?
  11. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    To je taková narážka na to, že na úplně cizim fóru se řeší Náš sraz!!! Zaplaťpánbu, byl to jen vtip
  12. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    To je úlet, příště bude sraz z legitimací chronomagu
  13. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    1. Jay Doll - kuřáci i nekuřáci, je mi to jedno 2. kibi - kuřáci 3. pavča - nekuřáci 4. RomanP - nekuřáci 5. JDenver - kuřáci 6. zrno 7. Tada - bude pendlovat mezi kuřáky a nekuřáky 8. onney + doprovod 9. rdk 10.boo-beek + můžu nabídnout lift na trase z Lovosic (i okolí, tzn třeba Ústí, Litoměřice, etc...), kuřáci i nekuřáci, je mi to jedno 11. Chorche - oboje, je mi jedno 12. mbaud 13. patris 14a15. Bert a dorostenka 16. Jakubisko 17. jane + pán s Primkama (?) 18. Jirka35 19. viper 20. Conrad- dovoli li služba tak 80 procent 21. Marfi 22. honza.manta - měl bych být v Praze, tak když mi do toho opět něco nevleze ... 23. organic (fajčiari, když se budu dusit, uteču) 24. Widloun 25. belmondo 26. 1 Lachtan - kuřáci 27. mischa-nekuřáci 28. karloss - PO pro oneye klidně vezmu 29. M916 (alespoň na chvilku nakouknu) 30. aama - podobojí 31. Helex - podobojí - ve 22:00
  14. Pravda, moje chyba...
  15. Mně ta hádka přijde celá dost nemístně osobní. Začíná příspěvkem Kibi, nedělej píčoviny a končí Kibi má ban... WTF? A "výhružku" jsem zaregistroval, stejně tak příspěvek o pápírovém terči, doslovně papírovém. Btw, stejně pitomý příspěvky, jako celý vlákno! edit: když se dvě děti poperou, bývá zvykem naplácat oběma. Zakládání témat tohodle typu je IMHO záměrná tvorba flameu, kdyby to mělo jiný důvod, tak by se to řešilo v soukromí...
  16. To je mazec... a ten pořádek na stole
  17. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    Tak v tom případě na 99 procent dorazim
  18. Helex

    Sraz Chronomagu - Praha

    Pánové má smysl dorazit kolem desáté?
  19. miccalek: To je poučný a vyřešil si to bravurně, oni na ty feedbacks hodně dají a zákazníci taky. Jinak myslím, že case by se v takovém případě měl otvírat, protože přesně pro tyhle situace je určenej. Navíc, dobře vyřešenej case/reklamace je pro prodejce taky dobrá vizitka
  20. Helex

    ???? (?????) - SARB035

    Díky, bezva čtení a krásný hodinky
  21. Helex

    Novinka Lüm Tec

    Jsou moc pěkný a moc velký
  22. bandi teď je mi to jasný ještě míň! 50hz je 180000bph... Ale 50hz znamená 50 půlkmitů za vteřinu, to jako fakt? Koneckonců, možný je všechno edit: už jsem to přečetl, 50 celých kmitů, tedy 360000 beatů, tedy klobouk dolu!!! A rovnou video
  23. To je raritka, ale nezdá se mi, že by tikaly 360000, to bude fyzikálně nemožné.. to spíš 36000 a bude to nějak "zpřevodované", ne? Co na to odborníci? Každopádně gratuluju!
  24. To je pecka! Krásnej rotor a vůbec celý hodinky, na ruce vypadá ten řemen výborně a 38mm? konečně normální velikost Fakt velká gratulace!!!
  25. Fšecky sou pecky, kromě Hydroconquestů, ty mi přijdou bez šťávy...
×
×
  • Vytvořit...