Jump to content

sch7

Member_50
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About sch7

 • Rank
  Učedník
 • Birthday November 8

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Vše ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Asi to není úplně na dovolenou. Ale asi je dobré to vidět. Osvetim
 2. Prosím, mohu poprosit o nějaké info. Kolega z práce je má jako památku na tátu a tak se snažíme něco zjistit. Děkuji předem
 3. Trochu se přidám. Ale jezdím egypt 2x(3x) ročně. A vždy odlétam z německa(jen jednou z čech a to byla ta nejhorší dovolená) a minimálně 5* a vyhledávám podle německých recenzí. A poměr cena výkon je top. Ale nehledáme žádné výlety ani nákupy.
 4. To vím, ale začíná to na 500. Tak proto se tu ptám. Dekuji
 5. Chlapi, prosím dotaz. Sestra byla chycena na okruhu (nákup Ikea). Ale protože je blbka, tak neměla dálniční známku. Celník nekompromisní 5tisic. To neměla, tak to dala do správního řízení. Je nějaká šance na menší cifru. Moc diky.
 6. Škoda superb iv sportline. Mám ho na 3 dny, tak uvidíme. Zatím to docela překvapuje. A přemýšlím ze bych ho vzal. ( teď škoda kodiq.
 7. Zdravím, přemýšlím o škoda superb iv. Budu ho mít v pondělí na 2 dny ale hlavní otázka. Jak se počítá spotřeba u té eletriky. (Měl bych zvládnout domov práce a zpět pouze na elektriku, 10km dálnice 10 popojíždění na vinohrady) a 3x za měsíc praha brno. Řeším to hlavně z pohledu parkovani. Jinak ho budu mít na 3 roky, nájezd cca 25ročně.
 8. Ahoj, ještě doporučuji pojištění spoluúčasti ( limit na rok třeba 10000Kč stojí myslím 1500kč) a pohoda.
 9. Jinak zatím všem moc děkuji. Když bych je vzal. Tak udělám lepší fotky. A přidám do vlákna.
 10. Cení si je na cca 40t tak prave nevím.
 11. Ahoj, mám dotaz vyrovnanim dluhu jsou mi nabízeny hodinky. Vůbec nevím a proto prosím o radu abych se nenapálil. Jsou original a nějakou představu o ceně. Moc Dekuju.
 12. Jasný. Tohle já beru a využívám. Ale někdy prostě není příležitost si kafe koupit. A někde zaparkovat na super výhledu a dat si to KAFE by bylo proste top. Proto se ptám tady. Třeba to tak někdo tady má jako já. Jinak díky. A ještě mi docela chutná kafe z Mol ( myslím ze nejlepší benzinkovy)
 13. Pánové, neřešil někdo si udělat espresso v autě. Aby se mu nějak i uvarila voda. Ano kavovar si za 5t jsem našel. Ale někdo něco levnějšího. Dekuju.
×
×
 • Create New...