-
Příspěvky
20 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele Alfan
-
Díky
-
Tak nakonec jsem neodolal a koupil jsem si je http://www.hodinky-koscom.cz/Preview.aspx?...51376&LID=1 dodání do druhého dne, kvalitní servis ze strany firmy Koscom.
-
Mátě někdo zkušenosti s nákupem zde http://www.uhren4you.de ? Hledal jsem na foru a nic jsem nenašel, tedy informace, myslím. Díky
-
Díky za info
-
JJ, mají tam i tyhle http://www.hodinky-koscom.cz/Zeppelin-7608-1-I19089.html jenže narážím na problém, že nevím, jak dlouho vydrží bez "pohybu"...
-
A co tyhle pánové...? Mně se docela líbí. Měl jsem je na ruce vypadají fakt hezky. http://www.hodinky-koscom.cz/Zeppelin-7680-1-I19113.html
-
Hmm, takže nakonec asi nebudou automaty, ale asi fakt něco takového http://www.newatch.com/tienda/product_info...roducts_id/5745
-
U těch modelů píšou méně než +/- 15 sekund za měsíc, což není vůbec špatný výkon
-
tak ty jsou pěkný, možná by jim slušel víc černý pásek, ale jinak je to zřejmě to, co bych si představoval.
-
vypadá to tak, snad to bude pravda.
-
Jj, díky za upřesnění. Ty seika kinetic byla zajímavá, pokud by měly rezervu na delší čas, alespoň víkend.
-
a kde zjistím, jak dlouho vydrží bez pohybu...? Díky
-
Ha, ha, ha opravdu nechápu tvůj příspěvek... Psal jsem to hned v úvodu, pokud chce někdo být "nejchytřejší" tak ať raději neodpovídá. Né každý známe všechno a proto se ptáme, ale to je pro někoho zřejmě těžko pochopitelné... ;-) Problém s přenastavením data určitě není, ale někdo má asi radši nějaký ten komfort... Takže je vhodné vyjadřovat se konkrétně a ne prezentovat své subjektivní názory. Je s podivem, že někteří přispěvatelé trpělivě zodpoví dotazy laiků a někteří se tu snaží "honit trika"... Každopádně děkuji všem za jejich názory.
-
Ale nedočetl jsem se, jak dlouho vydrží v chodu bez "pohybu"...
-
Ale zrovna tyhle perpetual mají ;-) Ta cena je zajímavá, ale přesto by mě zajímal eshop v EU, kde by podle mě cena byla příznivější ;-)
-
Ten kalendář bych preferoval Díky za odkazy. A co tedy tyhle http://www.altro-hodinky.cz/seiko/spc052.html A je to dobrá volba nebo raději tyhle http://www.altro-hodinky.cz/seiko/snp023.html ...? Takže tyhle jsou na baterie. a tyhle jsou kinetic http://www.altro-hodinky.cz/seiko/snp023.html Který byste tedy doporučili, ty na baterie nebo kinetic? A to se dají pořídit jen na eBay nebo i někde jinde na prověřeném eshopu v EU? Zatím díky
-
Jj, projevila se má neznalost Ty seika jsou pěkný, ale opravdu vydrží tak dlouho? Viděl jsem i jiný typy: http://www.hodinky-koscom.cz/Seiko-SNP015-I14935.html http://www.hodinky-koscom.cz/Seiko-SNP004-I14934.html a ty taky vydrží tak dlouho v chodu? Mně jde o to, že o víkendu hodinky sundavám a používám většinou sportovní na volnočasové aktivity a proto bych nechtěl každý týden hodinky nařizovat. Podle původního zadání si na automaty v takové cenové relaci mohu nehcat zajít chuť. Takže teď buď ty doporučená seika nebo nějaké citizen... Ty seika se dají někde v EU pořídit? V českých cenách jsou do 20 tis. Kč, takže by mohly být v EU někde kolem 15 tis. Kč. Zatím díky
-
Dobrý den všem Chtěl bych požádat o radu ohledně automatů, které by vydržely alespoň přes víkend v chodu. Dále by mi vyhovoval kalendář, který se nemusí přenastavovat každý druhý měsíc (jestli to píšu dobře). Budík, stopky a další nepotřebuji. Cenová relace při koupi ze zahraničí, nejlépe v EU do cca 15 tis. Kč. Dá se vůbec něco takového sehnat? Původně jsem se poohlížel po citizenech, rádiem řízených, ale to nejsou automaty a při čtení tohohle fóra jsem teď momentálně v rozpacích, co si pořídit. Nejsem znalec a proto žádám o radu, pokud možno bez kritiky... Zatím děkuji Alfan
-
to diamondking: chaotické mi nepřipadají, je to asi věc názoru a vkusu. každopádně díky za názor. na tom obchodě od tebe mě bohužel nic nezaujalo. díky to little_w: Já to chci řešit tady v unii z nějakýho doporučenýho obchodu. ebay asi není špatná, ale není to ono... ;-) určitě bych uvítal i doporučení nějakého inet obchodu v unii... ;-)
-
Zdravím zkušené! Pomalu se rozhlížím po nových hodinkách a zaujaly mě tyto hodinky (případně ty bez koženého pásku - ocelové) http://www.watchshopuk.com/mens-citizen-ch...-p99931355.html Máte někdo zkušenost s těmito hodinkami, případně zda je to dobrý výběr? Nebo byste mi poradili jinou značku za obdobný peníz...? Vybraný eshop je zde na foru doporučený. Rád bych měl automatický kalendář na mých nových hodinkách. Zatím děkuji.
