Kairos
Členové_50-
Příspěvky
893 -
Registrace
-
Přítomen
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele Kairos
-
-
Tohle neni pripad me zenyjezdila na Fazerovi, ale ma spoustu jinych dopravnich prostredku, takze Vespa neni uplne aktualni. Ja na jare prodal Scarabeo 300 a kdybych nemel mraky jinych motorek, tak bych si ho nechal. Ted musim bohuzel obcas jezdit s batohem, abych neco prevezl
-
Jsou to Continentaly, uz na Vespe byly, kdyz jsem ji kupoval. Je zeny, za 4 roky s tim najela 200km
-
Můj život s PHEV a další racionální diskuse o EL autech
Kairos odpověděl na téma v Ostatní diskuse a zábava
Predchozi prispevek Pozorovatele me privedl na myslenku, jestli to je takhle spravne /radovat se z dojeti z Prahy do Ostravy/. Nejsem odpurce PHEV, obcas s tim jezdim a v urcitych situacich to podle me ma i smysl. Kdyz by to majitel phev bral jako vyzvu, ze je pruzkumnik, dobyvatel, soucast komunity, co chce lidstvo dovest dal...., tak ok. Ale kdyz se jako obycejny clovek, co se chce rychle a bezpecne dostat z A do B, podivam na skutecnost, tak treba pred 30 lety, bych z Prahy do Ostravy a jeste zpet dojel s jednou nadrzi Golf II 1,6D, takze me napada, nakolik slevujeme ze svych pozadavku a komfortu. A kdo se nam snazi namluvit, ze takto je to spravne. Ja ted obcas jezdim autem s 1,5 benzin.motorem a baterkou na cca 80km, takze dojezd me neomezuje. Na elektriku tiche auto s peknym odpichem, diky rekuperaci to i dobre brzdi. Ale jakou zivotnost bude mit motor, kdyz po vybiti baterie naskoci studeny motor hned na 4000 ot/min? -
Zitra jedu na technickou, umyto, dofoukly gumy, po 2 letech stani chytla na prvni otoceni starteru a pokracovala bez kuckani Najeto skoro 39tkm, Italiove umi @Kairospresunute do spravneho vlakna;)
-
Co ty gumy, jak to funguje?
-
Na netu jsem cetl navod, nejdriv se maji dvirka nechat uplne otevrena a pak pomalu zmensovat otvor, tak snad si kluk zvykne
-
Presne, krome kocek zere z misek i souseduv kohout a 3 jezci, a ti jedinni se dokazou do misek po nazrani i vysrat
-
VID-20260607-WA0023(1).mp4
-
Kamarad rikal ze tyhle jsou fakt dobry i v terenu, ja koukam jeste po MT, ze bych z poustnich sanek udelal motarda. 7,8 tisic je ok, krome harycka me gumy vydrzej cca 6
-
Tak tyhle me zajimaj jak budou drzet na silnici, az sundam spalky tak o nich uvazuju
-
Tenhle mi pripomnel, kdyz jsem byl na zakladce. Pri koulovani jsme s kamaradem prchali pres silnici a srazila nas S1203, ja mu hlavou rozbil okno. Ridic odjel a za minutu, kdyz jsem se dal trochu dokupy, sla kolem mama a sprdla me, proc nemam v tom mrazu na hlave cepici. Dodnes nevi proc.
-
To je jednoduchy, ja treba jezdim podle provozu a situace a necumim furt jak dement na tachometr, takze obcas me prijde poznamka za speeding. Kde je mozne jet bezpecne rychleji, tak jedu ale nemam problem jet vyrazne pod limitem, kdyz to situace vyzaduje. Jezdim od doby, kdy byla po 22.h v obci neomezena rychlost, kupodivu jsme tenkrat nevymreli, ted dostanes flastr za 1km/h pres limit, to nema s bezpecnosti nic spolecneho.
-
Rekl bych, ze je vycvicenej z nemeckyho chalifatu, parkovat o kousek dal samostatne by ho tam mohlo kulturne obohatit.
-
A i tyhle maji volebni pravo
-
-
Kamarad mel stanek a chodili mu tam rybari, velci odbornici na pivo, vycvicili ho jak to ma tocit, chladit, jake pivo je nejlepsi.... A pak se jednou kamarad splet a prohodil pri narazeni kegy plnotucneho s nealkem. Rybari poznali uplny nic a smakovali si
-
-
Myslim ze pointa byla v necem jinem
-
To me Matasek prekvapil, tuhle mel dopravni nehodu s Turkem jako z Turecka /nebo z Nemecka/ a na netu si postezoval, a nekdo mu pripomenul, ze uz davno v Orliku pred Arabama varoval a Matasek mu to smaznul, asi mekne
-
Super spolujezdec, nemuze Te pestickama mlatit do helmy abys zpomalil
-
-
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/penisy-a-srdicka-finsti-piloti-to-ve-vzduchu-rozjeli-nasledoval-trest/r~aaa29303e4ce3e595791e9b7d815b8ab/
